Diğer Sonuçlar
 • Zenolu Yapı San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin yetki belgesi iptal edildi!

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mesleki Hizmetler Genel Müdürlüğü, Bursa Nilüfer'deki yapıda görevine yerine getirmedeği gerekçesiyle Zenolu Yapı San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin yetki belgesini 1 yıllığına iptal etti.

 • Adnan Çelik İnşaat'ın yetki belgesi iptal edildi!

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mesleki Hizmetler Genel Müdürlüğü, İzmir Bayraklı'daki yapıda görevine yerine getirmedeği gerekçesiyle Adnan Çelik İnşaat'ın yetki belgesini iptal etti.

 • Bafra Beyaz İnşaat'ın yetki belgesi iptal edildi!

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mesleki Hizmetler Genel Müdürlüğü, Samsun Atakum'daki yapıda görevine yerine getirmedeği gerekçesiyle Bafra Beyaz İnşaat'ın yetki belgesini 1 yıl süreyle iptal etti.

 • Müteahhit Ulaş Canpolat'ın yetki belgesi 1 yıllığına iptal edildi!

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mesleki Hizmetler Genel Müdürlüğü, Antalya Kepez'deki yapıda görevine yerine getirmedeği gerekçesiyle Ulaş CANBOLAT’ın yetki belgesini 1 yıl süreyle iptal etti.

 • HES Yıldırım İnşaat'ın yetki belgesi iptal edildi!

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mesleki Hizmetler Genel Müdürlüğü, Sakarya Erenler'deki yapıda görevine yerine getirmedeği gerekçesiyle HES Yıldırım İnşaat’ın yetki belgesini 1 yıl süreyle iptal etti.

 • Coşkun İnşaat'ın yetki belgesi iptal edildi!

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mesleki Hizmetler Genel Müdürlüğü, Zonguldak Ereğli'deki yapıda görevine yerine getirmedeği gerekçesiyle Coşkun Hizmet Organizasyonları Madencilik Nakliyat İnşaat’ın yetki belgesini iptal etti.

 • Mehmet Ceylan, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı oldu!

  Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcılığına Mehmet Ceylan, Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcılığına Fatih Çiftçi, Kalkınma Bakan Yardımcılığına da Yusuf Coşkun getirildi.

 • Esenler Havaalanı Emlak Konut ne zaman teslim?

  Esenler Belediyesi ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı imzasıyla yükselen projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Peki Esenler Havaalanı Emlak Konut ne zaman teslim?

 • İzmir İnciraltı'nda yıkım şoku!

  İzmir'in Balçova ilçesindeki İnciraltı ve Bahçelerarası bölgesinde doğal sit alanındaki aykırı yapılaşmaları önlemek amacıyla bazı işletmeler için Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından yıkım kararı alındı.

 • 13 bin SİT yeniden ele alınıyor!

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile Maliye Bakanlığı’nın katıldığı projeyle Türkiye’deki tüm SİT alanlarının yeniden ele alınması planlanıyor. İşte projenin ayrıntıları...