Diğer Sonuçlar
 • Dükkan çöp vergisini kim öder?

  Çevre temizlik vergisi olarak da bilinen çöp vergisi, belediye sınırları ve mücavir alanlar içinde bulunan ve belediyelerin çevre temizlik hizmetleri için ödeniyor. Peki, dükkan çöp vergisini kim öder?

 • Dükkanda kiracı varsa çevre temizlik vergisini kim öder?

  Belediye Gelirleri Kanunu gereğince ödenmesi gereken vergiler arasında yer alan çevre temizlik vergisinin mükellefiyeti, binanın kullanımı ile başlıyor. Peki, dükkanda kiracı varsa çevre temizlik vergisini kim öder?

 • Çevre ve temizlik vergisi ne zaman ödeniyor 2015!

  Bina, apartman, işyeri sahipleri çevre ve temizlik vergisini ödemekle yükümlü oluyor. Vergi ödemesi için bildirim formu doldurulması gerekiyor. Çevre ve temizlik vergisi ne zaman ödeniyor 2015!

 • Emlak ve çevre temizlik vergisini kimler öder?

  Gayrimenkuller için Emlak Vergisi Kanunu gereğince emlak vergisi; Belediye Gelirleri Kanunu gereğince de çevre temizlik vergisi ödeniyor. Peki, emlak ve çevre temizlik vergisini kimler öder?

 • Çöp vergisi ödeme tarihleri 2015!

  Çöp vergisini, belediyelerin sunduğu çevre temizlik hizmetlerinden faydalanan konut, işyeri ve diğer şekillerde kullanılan yapıların ödemesi gerekiyor. Peki,çöp vergisi ne zaman ödenir? Çöp vergisi ödeme tarihleri 2015!

 • Mesken çöp vergisini kim öder?

  Belediye sınırları ve mücavir alanlar içinde bulunan ve belediyelerin çevre temizlik hizmetlerinden yararlanan konut, işyeri ve diğer şekillerde kullanılan binalar için çöp vergisi ödeniyor. Peki, mesken çöp vergisini kim öder?

 • Pendik'teki her 4 Kişiden 1’i emlak vergisini internetten ödüyor!

  Pendik Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü’nün verileri, mayıs ayında ödenen emlak ve çevre temizlik vergileri ilk taksitlerinde, her 4 mükelleften birinin ödemesini internet üzerinden yaptığını ortaya koydu.

 • Çöp vergisini kimler ödemez?

  Çöp vergisi, Belediye Gelirleri Kanunu gereğince ödeniyor. İlçe belediyelerinin sunduğu çevre temizlik hizmeti için ödenen bu vergi yalnız mesken ve işyerlerinden tahsil ediliyor.

 • Gölcük Belediyesi vergi tahsilat vezneleri hafta sonu açık!

  Gölcük Belediyesi 2016 yılı emlak ve çevre temizlik vergisini yatırmak isteyen vatandaşlar için hafta sonu da mesai yapacak.

 • Çiğli Belediyesi vergi tahsilat vezneleri hafta sonu açık!

  Emlak ve çevre temizlik vergilerinin birinci taksitlerinin ödenmesi için tanınan süre, 31 Mayıs Salı günü sona erecek. Vergisini ödemek isteyen vatandaşların mağdur olmaması için Çiğli Belediyesi, veznelerini hafta sonu da açık tutacak.