Diğer Sonuçlar
 • Çevre temizlik vergisi 2016!

  Çevre temizlik vergisi, konut, işyeri ve diğer şekillerde kullanılan taşınmaz mallar için ödenen vergi olarak karşımıza çıkıyor. Peki, çevre temizlik vergisi 2016 ne kadar oldu? Bu vergi ne zaman ödenecek?

 • 2016 çevre temizlik vergisi ne zaman ve nereye ödenecek?

  Çevre temizlik vergisi, 2464 sayılı Belediye Gelirleri Kanununun mükerrer 44 üncü maddesi gereğince ödeniyor. Peki, 2016 çevre temizlik vergisi ne zaman ve nereye ödenecek?

 • Çevre temizlik vergisi ödemeleri 15 gün sonra başlayacak!

  Çevre temizlik vergisi belediyelerin çevre temizlik hizmetlerinden yararlanan konut, işyeri ve diğer şekillerde kullanılan binalar adına ödeniyor. Çevre temizlik vergisi ödemeleri 15 gün sonra başlayacak..

 • Çöp vergisi ödeme tarihleri 2016!

  Çöp vergisi olarak bilinen çevre temizlik vergisi, taşınmazın sahibi değil kullanıcısı tarafından ödeniyor. İsteyenler vergi borcunu tek seferde ilk taksit dönemi içerisinde kapatabiliyor. İşte çöp vergisi ödeme tarihleri 2016..

 • İndirimli çevre temizlik vergisi 2016!

  Çevre temizlik vergisi için ödenecek bedel taşınmazın türüne ve grubuna göre hesaplanıyor. Vergide, indirim uygulaması da bulunuyor. Peki, indirimli çevre temizlik vergisi 2016 ne kadar?

 • Konut çevre temizlik vergisi 2016 ne kadar?

  Çevre temizlik vergisinde konutlara ait vergi, su faturalarına yansıtılıyor. Faturanın ödenmesi ile, vergi borcu da ödenmiş oluyor. Peki, konut çevre temizlik vergisi 2016 ne kadar?

 • Çevre temizlik vergisi ödemeleri yarın başlıyor!

  Çevre temizlik vergisi senede belli dönemlerde iki eşit taksit halinde ödeniyor. Çöp vergisinin ilk taksiti 2016 yılının Mart, Nisan ve Mayıs aylarında ödeniyor. Buna göre çevre temizlik vergisi ödemeleri yarın başlıyor..

 • Bu yıl kimler ne kadar emlak vergisi ödeyecek?

  İlçe belediyeleri tahsilat vezneleri yarından itibaren emlak ve çevre temizlik vergisi tahsilatlarına başlayacak. 2016 yılında emlak vergileri zamlı olarak ödenecek. Peki, bu yıl kimler ne kadar emlak vergisi ödeyecek?

 • Çevre temizlik vergisi ödemeleri bugün başlıyor!

  Konut ve işyeri kullanıcılarının ödemek ile mükellef olduğu vergiler arasında çevre temizlik vergisi de yer alıyor. Halk arasında çöp vergisi olarak da bilinen bu çevre temizlik vergisi için ödemeler bugün başlıyor..

 • Dükkan emlak ve çevre temizlik vergisi 2016!

  Mart 2016 itibariyle dükkanlar için emlak ve çevre temizlik vergisi ödemeleri başladı. İlk taksit ödemeleri, 31 Mayıs'a kadar devam edecek. İşte dükkan emlak ve çevre temizlik vergisi 2016 oranları..