Diğer Sonuçlar
 • Tokat Turhal'da Süt Üreticileri Birliği açıldı!

  Tokat’ın Turhal ilçesinde Süt Üreticileri Birliği’nin açılışı için tören düzenlendi. Törene Tokat Valisi Cevdet Can, Celil Göçer, Yılmaz Bekler, Mehmet Ali Yavaş, Ferit Yazar,Abdullah Ay, kurum müdürleri ve davetliler katıldı.

 • Türkiye yabancı yatırımcı için tanıtılacak!

  Yabancı sermayenin Türkiye'ye çekilmesi için büyük bir tanıtım hamlesi başlatılacak. Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, yurtdışına ekipler gönderileceğini söyledi.

 • Cevdet Yılmaz: Hızlı trenin Yozgat'a geliyor olması bir devrim!

  Kalkınma Bakanı Yılmaz: "Hızlı trenin Yozgat'a geliyor olması devrim niteliğinde gelişmedir. Uygulamadan kaynaklanan bazı gecikmeler olsa da bu tür projeler aslında nesillik projelerdir" dedi.

 • Bingöl'de 250 TL taksitle ev almak isteyen 2.215 kişi TOKİ’ye bildirildi!

  Tüm İşçi Emeklileri Derneği Başkanı Mehmet Evran, müracaat listesini Valilik ve TOKİ Başkanlığına bildirdiğini, arsa temini için Belediye, Valilik ve Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’dan yardım talep ettiklerini, arsa temininin ardından konut projesine başla

 • Yozgat Sarıkaya Roma Hamamı 7,5 milyon TL'ye yenilenecek!

  Sarıkaya Roma Hamamının Turizme kazandırılması için Kalkınma Bakanlığından da destek geldi. Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Yozgat ziyaretinde Sarıkaya Hamamının Turizme kazandırılması için 7,5 milyon TL para tahsis edildiğini söyledi.

 • GAP yatırımları arasında kentsel dönüşüm projeleri de yer alacak!

  Bakan Yılmaz, 5 yıllık süreçte DAP ile 21 milyar, GAP 27 milyar toplam 48 milyar bölgenin kalkınmasına ayırdık” dedi. Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, gündeme ilişkin soruları cevapladı.

 • Bingöl'de 18 tesisin toplu açılış töreni düzenlendi!

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Yeni Spor Salonu'nda düzenlenen 18 tesisin toplu açılış törenine Zazaca selamlayarak başladı. Davutoğlu, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın da erdemiyle, birikimiyle memleketi Bingöl'ü en iyi şekilde temsil ettiğini belirtti.

 • Silopi'de zarar tespitleri yapıldı!

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Silopi ile ilgili zarar ziyan tespitlerimiz tamamlanmış durumda. Konutlarımız ile ilgili çevre ve şehircilik bakanlığımız zarar tespitlerini yapmış durumda." dedi.

 • Güneydoğu yeniden imar edilecek!

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, terör örgütü PKK'nın Güneydoğu'da harap ettiği şehirlerin yeniden imar edileceğini açıkladı. Silopi'deki özel gayrimenkul zararının 80 milyon lira olduğunu kaydetti.

 • Malatya'da 14 okul yıkılacak!

  Hakan Kahtalı,Cevdet Yılmaz,Binali Yıldırım,İsmet Yılmaz, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ile Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal’ı ziyaret ettiklerini belirtip, görüşmelerin olumlu geçtiğini söyledi.