Çengelköy Park Evleri satış ofisi iletişim
Diğer Sonuçlar
 • Çengelköy Park Evleri bahar kampanyası!

  Selimoğlu ve Demirland İnşaat ortaklığında, Çengelköy sırtlarında geleneksel ve modern Türk mimarisine uygun olarak hayata geçirilen Çengelköy Park Evleri’nde peşin alımlarda yüzde 10 indirim şansı sağlayan erken Bahar Kampanyası başladı.

 • Çengelköy Park Evleri’nde bahar kampanyası!

  Selimoğlu ve Demirland’in inşa ettiği Çengelköy Park Evleri’nde yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Projede villalar 1 milyon 153 bin dolardan başlıyor.

 • Çengelköy Park Evleri'ne yoğun ilgi!

  İstanbul’da hayatı felç eden trafik sorunu, konut almak isteyenlerin lokasyon seçimini artık doğrudan etkiliyor. Projedeki 73 adet daireden oluşan rezidans bölümünün yüzde 80’inin satıldığını açıkladı.

 • Çengelköy Park Evleri’nde erken bahar kampanyası!

  Selimoğlu ve Demirland İnşaat ortaklığında, Çengelköy sırtlarında geleneksel ve modern Türk mimarisine uygun olarak hayata geçirilen Çengelköy Park Evleri’nde peşin alımlarda yüzde 10 indirim şansı sağlayan erken Bahar Kampanyası başladı.

 • Çengelköypark Evleri'nde yüzde 10 indirim imkanı!

  Selimoğlu ve Demirland’in inşa ettiği Çengelköy Park Evleri’nde yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Projede villalar 1 milyon 153 bin dolardan başlıyor..

 • Sultan Makamı projesinde satışların yüzde 80'i tamamlandı!

  Selimoğlu Group Yönetim Kurulu Üyesi Hızır Selimoğlu, Demirland ortaklığıyla hayata geçirdikleri Çengelköy Park Evleri'nin lokasyon olarak ulaşım akslarına yakın olan bir proje olduğunu söyledi..

 • Çengelköy Park Evleri'nde yüzde 15 indirim avantajı!

  SELİMOĞLU Group - Demirland İnşaat projesi Çengelköy Park Evleri'nde peşin alımlarda yüzde 10 indirim sağlayan erken bahar kampanyası başladı. Projede 373 bin dolardan başlayan fiyatlarla konut sahibi olabilmek mümkün.

 • Çengelköy Park Evleri’nde kadınlara özel yüzde 10 indirim!

  Selimoğlu ve Demirland İnşaat ortaklığında, Çengelköy sırtlarında geleneksel ve modern Türk mimarisine uygun olarak hayata geçirilen Çengelköy Park Evleri’nde Kadınlar Günü’ne özel olarak, peşin alımlarda yüzde 10 indirim sunuluyor.

 • Çengelköy Park Evleri'nde yüzde 10 peşin, 24 ay sıfır faiz!

  Çengelköy Park Evleri'nde yüzde 10 peşinatla, 24 ay sıfır faiz ödeme fırsatı sunuluyor. Hemen teslim edilen Çengelköy Park Evleri'nde fiyatlar 359 bin dolardan başlıyor...

 • Çengelköy Park ev fiyatları!

  Çengelköy Park ev fiyatları 359 bin dolardan başlayarak değişiyor. Oturuma hazır olan Çengelköy Park Evleri'nde yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunuyor...