Diğer Sonuçlar
 • Çankaya'da 2015’te 25 muhtarlık binası inşa edildi!

  Çankaya Belediyesi, ilçede bulunan muhtarlık binalarını yenilemeye devam ediyor. Belediye, 2015 yılında 25 muhtarlık binasını tamamen yeniledi. Yeni binalar, soğuk ve sıcak hava şartlarına ergonomik uyum sağlayan malzemelerden inşa edildi.

 • Çankaya'da 123 kaçak yapı yıkıldı!

  Çankaya Belediyesi, 2015 yılında kaçak yapılaşmaya izin vermedi Sınırlarında gecekondulaşmayı önlemeye yönelik çalışmalar yürüten Çankaya Belediyesi, 2015 yılında 123 adet kaçak yapı yıkımı gerçekleştirdi.

 • Çankaya Belediyesi 123 kaçak yapıyı yıktı!

  Kaçak yapılaşmaya karşı çalışmalar yürüterek 2015 yılında 123 kaçak yapının yıkımını gerçekleştiren Çankaya Belediyesi, 49 adet ön kapama ve 111 adet farklı konulara ait toplam 248 yıkım programını da hazırladı.

 • Çankaya Belediyesi bu yıl 16 park yapacak!

  Park ve yeşil alan çalışmalarını aralıksız sürdüren Çankaya Belediyesi, 2016 yılına 16 park hedefiyle girdi. Yıl içinde yapılacak parklar içinde sekizi öncelikli olarak hayata geçirilecek.

 • Ankara Büyükşehir Sıhhiye Çok Katlı Otoparkı'nı geri aldı!

  Büyükşehir Belediyesi, sehven Çankaya’ya verildiğini belirttiği Sıhhiye Çok Katlı Otoparkı ile Sıhhiye Köprüsü altındaki dükkânlar, Abdi İpekçi Parkı’nın bir kısmı ve Dikmen'deki lojmanı geri aldı.

 • Çankaya'da kaçak yapıya izin yok!

  Sınırlarında kaçak yapıya izin vermeyen Çankaya Belediyesi, yıkım aracının ulaşamadığı noktalarda elle yıkım işlemi gerçekleştiriyor. Hafta içinde Zafertepe bölgesinde 20 kişilik yıkım ekibi, virane gecekonduların yıkımı için iş başındaydı.

 • Çankaya Belediyesi muhtarlık binalarını yeniliyor!

  Çankaya Belediyesi, ilçede bulunan muhtarlık binalarını yenilemeye devam ediyor. Çankaya Belediyesi, vatandaşların belediye ile iletişiminde öncü rol oynayan mahalle muhtarlarına yeni hizmet binaları kazandırmaya devam ediyor.

 • Atakule GYO Arjantin Caddesi'ndeki binanın ruhsatını aldı!

  Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Arjantin Caddesi No: 28 Çankaya/Ankara adresinde ve tapunun 4431 ada 38 numaralı parseli üzerinde yer alan arsa üzerinde inşa edilecek Bina için Çankaya Belediyesi tarafından yapı ruhsatı verildi.

 • Çankaya Belediyesi'nden 15 mahalleye 16 yeni park!

  Yeni yılda 16 yeni park hedefleyen Çankaya Belediyesi, ilçedeki 15 farklı mahalleye 16 park yapmak için kolları sıvadı. Çankaya Belediyesi, parkların yapılacağı mahalleleri belirledi.

 • Çankaya'da taksi durakları modernleştiriliyor!

  Çankaya Belediyesi, ilçe genelinde taksi duraklarını modern hale getirmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ekipler, taksici esnafının daha iyi koşullarda hizmet verebilmesi için belediye denetiminde bulunan 102 taksi durağını yeniden inşa ediyor.