Diğer Sonuçlar
 • Can Ekşioğlu Cannes'da Era Avrupa Ödül Gecesi’ne katıldı!

  ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu ile Yönetim Kurulu Üyesi Tansa Mermerci Ekşioğlu, geçtiğimiz salı günü Fransa’nın Cannes şehrinde gerçekleştirilen ‘Era Avrupa Ödül Gecesi’ne katıldı.

 • ERA Gayrimenkul 2023'te 800 ofise ulaşmayı hedefliyor!

  İşadamı Can Ekşioğlu, 3 yıl önce Türkiye’ye getirdiği ERA Gayrimenkul’ü 42 ofise ulaştırdı. Yıl sonuna kadar 75 ofis açmayı planlayan ERA Gayrimenkul’ün 2023 hedefi ise 800 ofise ulaşmak.

 • İkinci el konutlarda bu yıl hareket bekleniyor!

  ERA Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu, “Birinci eldeki konut arzı artarak devam ediyor ama ikinci elde daha yüksek oranlı artış var. 2016’da, ikinci el konutlarda ciddi hareket bekliyoruz” dedi.

 • Can Ekşioğlu, SHARE Türkiye’de!

  Kişisel gelişim ve networking sohbetlerine ERA Türkiye damgasını vuracak. ‘SHARE Türkiye’ sohbetlerinde hikayesini ve gayrimenkul danışmalık sektörünü anlatacak olan Can Ekşioğlu, etkinlikte kişisel, samimi, gerçek duygu, düşünce ve deneyimlerini paylaşac

 • Can Ekşioğlu: Emlak Yasası’nı umutla bekliyoruz!

  Geleneksel ‘SHARE Türkiye’ sohbetlerinin bu yılki konuşmacıları arasında yer alan ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu; hem gayrimenkul danışmalık sektörünü anlattı, hem de kişisel, samimi düşünce ve deneyimlerini paylaştı.

 • ERA, 3. Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi’nin platin sponsoru oldu!

  ‘3. Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi’ 25 Şubat Perşembe günü Marriott Hotel Şişli’de gerçekleştirilecek. Kongrenin platin sponsoru ERA Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu ise kongrede kentsel dönüşüme farklı bir bakış açısıyla yaklaşacak.

 • Can Ekşioğlu: Sistemin işlemesi için Emlak Yasası bir an önce çıkmalı!

  Emlak Komisyonculuğu Yasası’nın çıkmasını umutla beklediklerini söyleyen ERA Gayrimenkul Başkanı Can Ekşioğlu, kentsel dönüşüm uzmanları yetiştirdiklerini ve dönüşüm bölgelerindeki hane halklarını bilgilendirdiklerini anlattı.

 • Can Ekşioğlu, Altınok Öz'ü ziyaret etti!

  Era Gayrimenkul Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu, Kartal Belediye Başkanı Op.Dr. Altınok Öz’ü ziyaret etti. Altınok Öz, Can Ekşioğlu ve beraberindeki heyete Kartal’da yapılan çalışmaları ve yapılacak projeleri anlattı.

 • Gayrimenkul finansmanında alternatif öneriler 28 Nisan'da anlatılacak!

  28 Nisan Perşembe günü Marriott Hotel Şişli’de gerçekleştirilecek 5. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi’nde, ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu ‘Gayrimenkul Finansmanında Alternatif Öneriler’i anlatacak.

 • Türkiye'deki yıllık gayrimenkul işlem hacmi 150 milyar dolar!

  ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu, Türkiye'de yıllık 150 milyar dolarlık bir gayrimenkul işlem hacminin söz konusu olduğunu belirtti. Ekşioğlu, sektörde 6 milyar dolarlık bir hizmet bedeli pazarı bulunduğunu ifade etti.