Diğer Sonuçlar
 • Bursa Yıldırım'ın yüzde 33'ü kentsel dönüşüme dahil edildi!

  Mevlana ve Ulus mahallelerindeki 55 hektarlık alanda 4 bin konutun yanı sıra, sosyal donatı alanları turizm bölgeleri, ticaret alanları gibi modern şehirciliğin tüm unsurlarını bünyesinde barındıran yepyeni ve modern bir şehir doğuyor.

 • Bursa'nın tamamının dönüşüme ihtiyacı var!

  Kentsel dönüşüm Bursa’nın önünde duran en önemli meselelerden birisi. Özelikle Yıldırım ve Osmangazi’nin işi oldukça zor… Bursa Hakimiyet Gazetesi'nden Orhan Çelik bugünkü yazısında kentsel dönüşümü el aldı...

 • Bursa Yıldırım Duaçınarı Mahallesi’nde kentsel dönüşüm başladı!

  Yıldırım Belediyesi’nin öncülüğünde Duaçınarı Mahallesi’nde 4 bin metrekare alan üzerinde planlanan kentsel dönüşüm projesi çerçevesinde 14 bina törenle yıkıldı.

 • Yıldırım'da kentsel dönüşüm süreci nasıl işliyor?

  Hürriyet Bursa Gazetesi'nin köşe yazarlarından olan Namık Göz bugünkü yazısında Yıldırım'daki kentsel dönüşüm sürecinin nasıl işlediğini anlattı. İşte Namık Göz'ün o yazısı...

 • Bursa Yıldırım'da 50 bin konut yıkılıyor!

  Bursa'nın en fazla göç alan ilçesi Yıldırım'ın kentsel dönüşümünde sona gelindi.Yıldırım Belediye Başkanı, kentsel dönüşümde yeni gelişmeleri anlattı. İşte Olay Gazetesi'nden Mustafa Özdal'ın köşe yazısı:

 • Bursa Yıldırım'da 21 metruk bina yıkıldı!

  İlçenin üçte ikisini kapsayan Kentsel Dönüşüm projesini hayata geçiren Yıldırım Belediyesi, kaçak yapılaşmaya karşı mücadele ederken kullanılmaz haldeki terk edilmiş yapıları da gerekli önlemlerin alınmasının ardından yıkmaya devam ediyor

 • Bursa Yıldırım, dönüşümle yeni bir vizyon kazanacak!

  Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, ilçenin çehresini değiştirecek projeleri dile getirirken, Türkiye'ye örnek olan kentsel dönüşümle birlikte, yepyeni bir vizyon kazanacaklarını belirtti.

 • Bursa Yıldırım gelişerek değişecek!

  Bursa Hayat Gazetesi'nden Metin Keskin bugünkü köşe yazısında Bursa Yıldırım'daki kentsel dönüşümü ele aldı. İşte Metin Keskin'in bugünkü yazısı şöyle:

 • İsmail Hakkı Edebali Bursa'daki dönüşümü anlattı!

  Bursa Haber Medya Yönetimi ve köşe yazarları ile bir araya gelen Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Yıldırım’da kentsel dönüşüm ve yapılacak 21 vizyon proje ile ilgili merak edilenleri Bursa Haber’e anlattı.

 • Bursa Yıldırım'ın 3'te 1'i yeniden planlanacak!

  Bursa Yıldırım Belediyesi, 700 bin kişilik nüfuslu ilçede Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm projelerinden birini hayata geçiriyor. Belediye, ilçenin 3'te birini yeniden planlayarak dönüşüm sağlamayı hedefliyor.