Diğer Sonuçlar
 • Bursa Kaplıkaya Huzurevi'ne 300 kişilik sosyal tesis!

  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Kaplıkaya Huzurevi bahçesinde projelendirilen 300 kişilik sosyal tesis hizmete açıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, açılışı yapılan tesisin hayırlı olması dileğinde bulundu.

 • Bursa T2 tramvay hattında çalışmalar başladı!

  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kent meydanı ile terminal arasını birbirine bağlamak maksadıyla projelendirilen T2 tramvay hattında ray döşeme çalışmaları başladı.

 • Bursa Otobüs Terminali'ne Modern Cami yapılacak!

  Bursa’nın kalite kenti olması yolunda tüm mekanları en güzel şekilde dizayn eden Büyükşehir Belediyesi, BURULAŞ Şehirlererası Otobüs Terminali’ne cami kazandırmak için düğmeye bastı.

 • Bursa İmam Hatip Lisesi'nde katlar yükseliyor!

  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin eski binaları yıkarak sil baştan yerinde projelendirdiği ve geçtiğimiz ekim ayı içerisinde temeli atılan Bursa Merkez İmam Hatip Lisesi’nde katlar hızla yükseliyor.

 • Bursa Keles'te Yakup Bey Hamamı tekrar restore edildi!

  Bursa’nın Keles ilçesindeki tarihi hamam Büyükşehir Belediyesi tarafından restore edilerek tekrar hizmete sokuldu. Keles ilçe merkezinde I. Murat döneminde yapılan yaklaşık 600 yıllık Yakup Bey Hamamı restore edildi.

 • Demirtaşpaşa İlkokulu´nda dönüşüm başlıyor!

  Bursa’nın kalite kenti olması yolunda tüm alanlara müdahil olan ve eksiklikleri bir bir gideren Büyükşehir Belediyesi, kentin göbeğinde yer alan tarihi Demirtaşpaşa İlkokulu’nun yenilenmesi çalışmalarına da startı vermeye hazırlanıyor...

 • Bursa Büyükşehir Belediyesi'nden 7 mahalleye dönüşüm!

  ‘Kentsel dönüşüm’ denilince…Büyükşehir Belediyesi, kronik çözümsüzlüğe neşter olabilecek ve son noktayı koyabilecek düşünce, adım ve çabalarla görülmek isteniyor...

 • Bursa'da 2016 projelerine 1 milyar 198 milyon TL ayrıldı!

  Bursa Büyükşehir Belediyesi 2016 yılında 1 milyar 198 milyon lira yatırım bütçesiyle yeni projelere imza atacak. Kamulaştırmalar, imar, ulaşım ve yeşil alanlar için ayrılan bütçe ise 2016 yılında 80 milyon lira olacak.

 • Vakıfköy Spor ve Kent Parkı’nın inşaatı başladı!

  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Bursa’yı daha sağlıklı ve yaşanabilir kılma yönündeki çalışmaları kapsamında projelendirilen Vakıfköy Spor ve Kent Parkı’nda inşaat aşaması başladı.

 • Bursa Büyükşehir Blokları kentsel dönüşümle yenilendi!

  Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin Bursa'ya örnek olması amacıyla kendi lojmanlarında uyguladığı kentsel dönüşüm tamamlandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa'nın sağlam ve modern, örnek yeni bir yaşam alanına daha kavuştuğunu söyledi.