Diğer Sonuçlar
 • Başakşehir Bulvar İstanbul Cadde satışa çıkıyor!

  Bulvar İstanbul Cadde’de yer alan 24 adet mağaza ile site sakinlerine hizmet verecek 1 adet cafe ve kreş satışa sunuluyor. Ticari alanlar, yüksek kira gelirlerinin yanı sıra kısa zamanda değer artışı sağlama potansiyeli ile yatırımcıların gözdesi olacak.

 • Bulvar İstanbul Cadde satışa çıkıyor!

  Başakşehir bölgesinin lüks konut projesi Bulvar İstanbul’un ticari alanı Bulvar İstanbul Cadde’de yer alan 24 adet mağaza ile site sakinlerine hizmet verecek 1 adet cafe ve kreş satışa sunuluyor.

 • Bulvar istanbul Cadde'nin ticari bölümleri satışa çıkıyor!

  Bulvar İstanbul projesi kapsamındaki 'Bulvar istanbul Cadde'nin ticari bölümleri satışa çıkıyor. Diğer projelerle birlikte yaklaşık 20 bin kişiye hizmet etmesi öngörülen Bulvar istanbul Cadde'de teslimler ise Haziran 2016'da yapılacak.

 • Bulvar istanbul Cadde'nin ticari bölümleri satışta!

  Bulvar İstanbul projesi kapsamındaki 'Bulvar istanbul Cadde'nin ticari bölümleri satışa çıkıyor. Başakşehir'deki lüks projede 24 adet mağaza ve site sakinlerine hizmet verecek.

 • Başakşehir Bulvar İstanbul Cadde satışa çıkıyor!

  Başakşehir'in en avantajlı konumunda yer alan Bulvar İstanbul'un ticari ünitelerinin yer aldığı Bulvar İstanbul Cadde kısa bir süre sonra satışa çıkıyor.

 • Bulvar İstanbul'un ticari üniteleri satışa çıkıyor!

  Başakşehir bölgesinde Bulvar İstanbul İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen lüks konut projesi Bulvar İstanbul'un ticari alanları hayata geçiyor.Bulvar İstanbul Cadde'de, 24 adet mağaza ile site sakinlerine hizmet verecek cale ve kreş bulunuyor.

 • Bulvar İstanbul ticari alan satışları!

  Bulvar İstanbul ticari alan satışları başlıyor.Bulvar İstanbul Cadde'de, 24 adet mağaza ile site sakinlerine hizmet verecek cale ve kreş bulunuyor.

 • Bulvar İstanbul Cadde 29 Kasım'da satışta!

  Bulvar İstanbul’un ticari alanı Bulvar İstanbul Cadde’de yer alan 24 adet mağaza ile site sakinlerine hizmet verecek 1 adet cafe ve kreş satışa sunuluyor. Bulvar İstanbul’un ticari ünitelerinin yer aldığı Bulvar İstanbul Cadde 29 Kasım 2015 tarihinde satı

 • Bulvar İstanbul Cadde açık artırma ihalesi ne zaman?

  Bulvar İstanbul Cadde'de yer alan 24 adet mağaza, 1 adet cafe ve kreş satışa sunuluyor. Proje Atatürk Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta hayata geçiriliyor. Peki Bulvar İstanbul Cadde açık artırma ihalesi ne zaman?

 • Bulvar 216'ya Tago Architects imzası!

  Tago Architects tarafından tasarlanan Bulvar216, her kata ait özel girişlerle sağlanan cadde konsepti ve yükselen modern ofis katları ile İstanbul Anadolu Yakası’nın sosyal gereksinimlerini karşılarken, iş hayatının ihtiyaçlarını da cevap veriyor.