Diğer Sonuçlar
 • Bucamar'dan 115 konutluk proje!

  Buca Belediyesi iştiraklerinden Buca İmar (BUCAMAR), bir ilki gerçekleştirerek konut sektöründe önemli bir projeye imza attı. Priştina, “Amacımız asla özel sektörün talip olacağı şeyler değil. Bizim amacımız öncelikli olarak kamu yararıdır” dedi.

 • Buca Sosyal Yaşam Kampüsü'nün yüzde 96'sı tamamlandı!

  İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Buca’da kurulan Sosyal Yaşam Kampusü’ndeki yapım çalışmaları yüzde 96 düzeyinde tamamlandı. 65 milyon liralık yatırım, pek çok özelliğiyle “Türkiye’de ilk ve tek” olacak.

 • Buca Kasaplar Meydanı yaz başında açılıyor!

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, Buca Kasaplar Meydanı’nın altında oluşturmaya başladığı iki katlı otoparkın inşaatını tamamladı. Şimdi sıra üst düzenlemelere geldi. Meydan, sözleşmedeki tarihten önce bitirilerek yaz başında hizmete açılacak.

 • İzmir Buca'nın vizyon projeleri ne durumda?

  AK Parti Buca İlçe Başkanı Neşat Arslan, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri ile birlikte AK Parti Buca İlçe Binası'nda Buca Belediyesi'nin 2 yıllık faaliyetlerini düzenledikleri basın toplantısı ile değerlendirdi.

 • Buca'da kent planlaması halkla birlikte yapılıyor!

  Buca Belediyesi, Buca Kentsel Sit Alanı Koruma Amaçlı İmar Planı Taslağı ile ilgili bilgilendirme toplantısı yaptı. Toplantıya Buca Belediyesi Başkan Yardımcıları Beril Özalp ile Murat Işık'ın yanı sıra belediye meclis üyeleri de katıldı...

 • Buca'nın yollarına 8.5 milyon liralık yatırım!

  Son 2 yıllık sürede, ilçede yıllardır hizmet yüzü görmemiş mahallelerden başlayarak, cadde ve sokaklara 11 milyon liralık yatırım yapan Buca Belediyesi, 2016 yılında da bunları sürdürecek.

 • Buca'daki Giraud ailesine ait arazi için verilen imar planı yargıdan döndü!

  Buca’da Giraud ailesine ait arazi için Büyükşehir Belediyesi’nin verdiği konut alanı imarı yine yargıdan döndü. Davayı açan Avukat Mustafa Kemal Turan, “Büyükşehir Belediyesi, mahkeme kararlarını görmemezlikten geliyor” dedi

 • Buca imar planı vatandaşa soruldu!

  Buca Belediyesi, Buca’da binlerce vatandaşı ilgilendiren Buca Kentsel Sit Alanı Koruma Amaçlı İmar Planı taslağını ikinci kez oda, dernek temsilcilerinin ve vatandaşların görüş ve önerilerine sundu.

 • Buca Yenigün Semt Evi'nin inşaatı başladı!

  BUCA Belediyesi, Semt Evlerine bir yenisi daha eklemek için harekete geçti. Çamlıkule ve Evka -1 Semt Evleri'nden sonra Yenigün Mahallesi'nde kurulacak Yenigün Semt Evi'nin temeli düzenlenen törenle atıldı.

 • Buca ile Bornova arasına tünel!

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz yıllarda hizmete alarak Buca’ya ve İzmir’e kazandırdığı Homeros Bulvarı’nın devamı niteliğinde olan ve Otogar’a kadar uzanan 7 kilometrelik yeni güzergahın 2,4 kilometrelik bölümünü “derin tünelle” geçecek.