Diğer Sonuçlar
 • Bornova Yeşilova Muhtarlığı'nın yeni binası açıldı!

  Bornova Belediyesi'nin muhtarların daha iyi şartlarda hizmetlerini sürdürebilmeleri için tasarladığı yeni muhtarlık binalarının ikincisi Yeşilova Mahallesi'nde geniş bir katılımla açıldı.

 • İzmir Paterson Köşkü restore edilecek mi?

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, tam 38 yıldır kullanılmayan Bornova'daki Paterson Köşkü'nün tahsisini yeniden almak için yeni kabinenin Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal'dan gelecek cevabı bekleyecek

 • Paterson Köşkü restore edilecek!

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bornova’daki tarihi Paterson Köşkü’nü restore etmek için sürdürdüğü ısrarlı girişimlerden olumlu sonuç aldı; Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan beklenen tahsis kararı nihayet çıktı.

 • İzmir Bornova Stadı'nda 3. etap çalışmaları Nisan'da tamamlanacak!

  İzmir'de stat sorununa az da olsa çare olması beklenen Bornova Stadı'nın yapımı sürüyor. Bornova Belediyesi Doğanlar’daki Bornova Stadı’nda ihalesi gerçekleştirilen 3’üncü etap çalışmaları tüm hızıyla sürdüğü bildirildi.

 • İzmir Doğanlar Stadı yeni sezona yetişecek!

  İzmir'de Bornova Belediyesi ile Büyükşehir Belediyesi'nin birlikte yaptırdığı Doğanlar Stadı yeni sezona yetişecek. İhalesi Eylül 2013'te yapılan stat bittiğinde UEFA standartlarında olacak.

 • İzmir Bornova’ya 40 milyon liralık yatırım!

  İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, 12 yılda 74 milyon liralık yatırım yaptığı Bornova ilçesinde yatırımlarına aralıksız devam ediyor.

 • Buca ile Bornova arasına tünel!

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz yıllarda hizmete alarak Buca’ya ve İzmir’e kazandırdığı Homeros Bulvarı’nın devamı niteliğinde olan ve Otogar’a kadar uzanan 7 kilometrelik yeni güzergahın 2,4 kilometrelik bölümünü “derin tünelle” geçecek.

 • Bornova'da 5 yıllığına kiralık benzin istasyonu!

  Bornova Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, Bornova Pınarbaşı mevkiinde yer alan benzin istasyonu ve idare binasını kiraya veriyor. İhalenin muhammen bedeli 5 yıllık kira bedelinin toplamı olup, 5 milyon 500 bin TL olarak belirlendi.

 • İzmir Bornova Stadı'nın çevre düzenlemesi hazır!

  İzmir Bornova Belediyesi’nin, İzmir Büyükşehir Belediyesi ile birlikte ilk etabını tamamladığı Yen Bornova Stadı’nın çevre düzenlemeleri de yapılıyor. Stad, Ağustos ayında tamamlanacak ikinci etap çalışmaları ile 6500 seyirci kapasiteli olacak.

 • Yeni Bornova Stadı'nın ilk etabı tamamlandı!

  Doğanlar'daki Yeni Bornova Stadı'nın ilk etabı tamamlandı. Bornova Belediyesi'nin İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla inşaasını büyük ölçüde tamamladığı stadın çimlerine ilk defa Göztepe indi.