Diğer Sonuçlar
 • Bayraklı Yat Limanı Projesi'nin planı askıya mı çıktı?

  ULAŞTIRMA Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından, İzmir Bayraklı sahilinde yapılması planlanan Bayraklı Yat Limanı Projesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyesinin itirazına rağmen askıya çıktı.

 • Bayraklı'ya kentsel dönüşümle 8 bin konut inşa ediliyor!

  Bayraklı'da İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin yürüttüğü kentsel dönüşüm projesinde çalışmalar devam ediyor. Görüşmelerin sürdüğü süreç tamamlandığında, tasarlanan "yürüyen yaya platformu" ve "yaya köprüsü" ile vatandaşlar denize kolayca ulaşacak.

 • İzmir Osmangazi'deki pazar yerinde sona gelindi!

  Bayraklı Belediyesi kentin gözde mahallerinden Osmangazi’de kısa süre önce temeli atılan dev pazar yeri projesinde sona gelindi. Toplamda 4 bin 332 metrekare alana sahip kapalı pazar yerinde çatı panelleri takılmaya başlandı.

 • İzmir Bayraklı Belediyesi'nden yeni kültür merkezi!

  Bayraklı Belediyesi 2016’da projelerine hız verdi. Manavkuyu Mahallesi’ne yapılacak çok amaçlı kültür ve spor merkezi projesinden sonra Postacılar Mahallesi’ne de bir kültür merkezi kazandırılması için düğmeye basıldı.

 • Bayraklı Belediyesi, ilçedeki kütüphane sayısını 13’e çıkardı!

  Doğançay Mahallesi’nde 13. kütüphanenin açılışını gerçekleştiren Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, çocuklara kitap dağıtıp, onlarla bol bol fotoğraf çektirdi. Karabağ, “Her mahalleye bir kütüphane hedefimiz var” dedi.

 • Bayraklı İhsan Alyanak Parkı genişletildi!

  Bayraklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Osmangazi'de İhsan Alyanak ismi verilen ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği bin 500 metrekarelik yeşil alanı bulunan parkı genişletti.

 • İzmir Bayraklı Turan ve Yeni Şakran yat limanları projesine itiraz!

  Hükümetin yaptığı birçok projeye karşı çıkan İzmir Büyükşehir Belediyesi, bu geleneğini sürdürdü. Büyükşehir, Bayraklı Turan ve Yeni Şakran yat limanları projesine itiraz etti.

 • İzmir'e 40 bin metrekarelik central park geliyor!

  İzmir Büyükşehir Belediyesi Bayraklı'da hayata geçireceği central park için düğmeye bastı. 40 bin metrekare alan üzerinde inşa edilecek olan Park İzmir için ilk kazma 2016'nın ilk çeyreğinde vurulacak.

 • Kentsel tasarım eşitlikçi olmalı!

  TOPLUMSAL cinsiyet eşitliğini sağlayıcı önemli projeleri sayesinde Türkiye'nin ilk Mor Bayraklı yerel yönetimi olan Çankaya Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kenti ve cinsiyet eşitliğini buluşturan önemli bir panel düzenledi

 • İzmir Bayraklı'da dönüşüm kendiliğinden olacak!

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, Çay ve Tepekule mahallelerinin bir bölümünü ilgilendiren nazım imar planını mecliste kabul etti. Başkan Karabağ, ''Vatandaş, müteahhitle doğrudan konuşacak. İki mahallede dönüşüm kendiliğinden olacak" dedi.