Diğer Sonuçlar
 • Balıkesir Büyükşehir Belediyesi MIPIM'e katılacak!

  Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenecek gayrimenkul fuarı MIPIM’e Balıkesir Büyükşehir Belediyesi de katılacak. Yatırımcıların buluşma noktası olan fuarda, Balıkesir’in enerji ve turizm projeleri tanıtılacak.

 • Ahmet Edip Uğur: Bandırma Limanı Türkiye’nin vizyonu olacak!

  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Balıkesir’deki basın kuruluşlarının temsilcileri ve çalışanlarıyla bir araya geldi, Başkan Uğur Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları ve projeleri hakkında basın mensuplarını bilgilendirdi

 • Balıkesir Avrupalı ve Ortadoğulu yatırımcılar tarafından ilgi gördü!

  Mipim’de sergilediği projelerle Balıkesir’i yabancılara tanıtan Başkan Uğur, “Fuarda en çok Avrupalı ve Ortadoğulu yatırımcının ilgisini çektik” dedi. Büyük projeleri fonlar yakın takipte..

 • Ahmet Edip Uğur Balıkesir'in vizyon projelerini anlattı!

  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Balıkesir’in gelişimi ve kalkınmasına katkı sağlayacak projeleri basına tanıttı. Uğur, Balıkesir'in projelerle Türkiye ve dünyada cazibe merkezi haline geleceğini belirtti.

 • Balıkesir Karesi'de kırsal dönüşüm başlıyor!

  Balıkesir’de bir ilk olan ve Karesi Belediyesi tarafından hayata geçirilen 17 çeşit Kırsal Tip Proje’ye başvuran vatandaşlardan 11’ine projeleri teslim edildi.

 • Ayvalık Cunda Köprüsü'nün temeli atıldı!

  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un vizyon projeleri arasında yer alan Ayvalık Cunda Köprüsü temel atma ve 10 Bin Metreküplük Depo ve Kanalizasyon Terfi Hattı’nın hizmete alımı törenleri haftasonu yapıldı.

 • Balıkesir yatırımlarında son durum!

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin Balıkesir’i marka şehir yapma yolunda önemli adımlarından olan, kente değer katacak, modern şehirleşmenin önünü açacak ve ilçelerdeki yaşamı kolaylaştıracak hizmetleri ile projeleri hızla devam ediyor.

 • Balıkesir Dursunbey'e 4 yeni halı saha yapıldı!

  Balıkesir Milletvekili Kasım Bostan’ın desteği ile Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan’ın spor Toto Daire Başkanlığına sunduğu halı saha projeleri ile ilçeye 4 yeni halı saha kazandırıldı.

 • Necdet Uysal, Balıkesir Burhaniye'deki konut projelerini anlattı!

  Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde Belediye Başkanı Necdet Uysal, belediye bünyesinde yapımı devam eden ve planlanan sosyal konut ve konut projeleri hakkında basın mensuplarına bilgi verdi.

 • Elfi Gayrimenkul Balıkesir'de açıldı!

  Gayrimenkul sektörünün yenilikçi markası Elfi Gayrimenkul'ün Balıkesir şubesi hizmete girdi. Elfi Gayrimenkul, konut projeleri ve gayrimenkul yatırımı konusundaki uzman ekibiyle birçok yeniliğe imza atmayı hedefliyor.