Diğer Sonuçlar
 • Avrasya Tüneli defterini dolar üzerinden tutabilecek!

  Bakanlar Kurulu, Avrasya Tüneli'ni inşa eden şirketin defterlerini Türk Lirası dışında başka bir para birimiyle tutabilmesine izin verdi. Ancak şirket Maliye'ye TL üzerinden beyanname verecek.

 • Avrasya Tüneli'nin açılışı öne çekildi!

  İstanbul'da trafik sorununun azaltılması için planlanan Avrasya Tüneli projesinin yüzde 85'i tamamlandı. Yaklaşık 1.2 milyar dolarlık bir yatırımla hayata geçirilecek tünel projesinin açılışı öngörülen tarihten öne çekildi.

 • 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli gayrimenkul fiyatlarını artırcak!

  İstanbul trafiğini rahatlatması beklenen Üçüncü Boğaz Köprüsü ile Avrasya Tüneli'nin inşası tüm hızıyla sürerken, önümüzdeki yıl bu iki projeye muhtemelen 3 Katlı İstanbul Metro ve Karayolu Boğaz Geçişi Projesi ilave olacak.

 • Avrasya Tüneli çalışmalarında son durum!

  Avrasya Tüneli Projesi İstanbul Boğazı Karayolu Tüp Geçişi Projesi kapsamında Sarayburnu- Kazlıçeşme, Kazlıçeşme-Göztepe arasında başlatılan çalışmalar bütün hızıyla sürüyor.

 • İşte 2 yıl içinde açılacak tüneller!

  Türkiye’nin halen 263 kilometre olan toplam tünel uzunluğu 2023’e kadar 700 kilometreye çıkacak. Önümüzdeki 2 yıl içinde hizmete girecek projeler arasında Avrasya, Ovit ve Ilgaz Tüneli de bulunuyor.

 • Avrasya Tüneli projesinde son durum ne?

  Avrasya Tüneli Projesi İstanbul Boğazı Karayolu Tüp Geçişi Projesi kapsamında Sarayburnu- Kazlıçeşme, Kazlıçeşme-Göztepe arasında başlatılan çalışmalar bütün hızıyla sürüyor.

 • Sancaktepe ve Sultanbeyli: İstanbul’un gayrimenkulde yükselen yıldızları!

  İstanbul'da devam eden Kentsel Dönüşüm, 3. köprü, yeni havaalanı, Avrasya Tüneli ve bitmek üzere olan metro hatları gibi projelerin bağlantı yollarına ev sahipliği yapan bölgeler, sağladıkları kolay ulaşım imkanlarıyla hızla gelişmeye devam ediyor.

 • Bakırköy Sahilyolu Avrasya Tüneli ile uyumlu hale gelecek!

  İBB, Bakırköy-Zeytinburnu (Kennedy Caddesi) Sahil Yolunun Avrasya Tüneli ile uyumlu hale getirilmesi için Yol Düzenlemesi yapacak, 6 Etap olarak gerçekleştirilecek olan Yol Düzenleme Çalışmasının 1. Etabı yarın başlayacak.

 • Avrasya Tüneli projesinin imar planına 3. revize!

  İstanbul'un iki yakasını denizin altından birleştirecek olan projenin planları revize edildi. 1.3 milyar dolarlık projede güzergah genişletildi. Kadıköy'de kesin inşaat yasağı olan alana yapılaşma getirildi.

 • Naci Ağbal: AK Parti demek mega proje demek!

  Bakan Ağbal, ‘’Marmara Projesi boğaz açısından önemli bir proje. Yavuz Sultan Selim projesini, Marmaray projesini bitirmişiz. Avrasya Tüneli dünyada bir ilk. AK Parti demek mega proje demek, mega proje demek AK Parti demek. " dedi.