Diğer Sonuçlar
 • Avrupa Konutları TEM 2 teslim tarihi öne çekildi!

  HAYATA geçirdiği tüm Avrupa Konutları markalı projeleri erken teslimlerle tamamlayan Artaş Grubu, Avrupa Konutları TEM 2 projesinin de teslim tarihini öne çekti. Projedeki 1+1 daireler satıldı.

 • Avrupa Konutları Kale'de metrekare birim fiyatları 5 bin TL'den başlayacak!

  Avrupa Konutları markasıyla konut projeleri geliştiren Artaş Grubu, İstanbul Topkapı'daki 37 dönümlük arazide yaklaşık 700 konutluk Kale projesinin yapımına başlıyor. Proje metrekaresi 5 bin liradan gelecek ay satışa çıkıyor.

 • Artaş İnşaat'ın projeleri çok sattı!

  Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin hemen ardından konut sektöründe büyük bir hareket gözleniyor. İstanbul'un büyük inşaat projelerini hayata geçiren Artaş inşaat imzası taşıyan Avrupa Konutları markalı projeler prime doymuyor.

 • Avrupa Konutları Kale ve Eclipse Maslak için satış elemanı aranıyor!

  Artaş İnşaat satışları devam eden Eclipse Maslak ve yakında satışa çıkacak olan Avrupa Konutları Kale Topkapı projeleri için gayrimenkul sektöründe deneyim sahibi satış elemanı arıyor.

 • Artaş Ataköy Çobançeşme'de projeye başlıyor!

  Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, eylül ayından itibaren gündemdeki yeni projeleri hayata geçireceklerini vurgulayarak, Ataköy Çobançeşme’de yine Kale Endüstri Holding’in arazisindeki projeyi satışa çıkaracaklarını söyledi.

 • Artaş İnşaat'tan 'Eclipse Maslak'

  Estetik mimarisi, donatıları ve ayrıcalıklarıyla Maslak'ın en prestijli projeleri arasında yerini alan Eclipse Maslak Business'ın ofis ve dükkânlarında faaliyetler başladı. Projedeki ofislerin yüzde 70'i satıldı.

 • Avrupa Konutları 2016'da iki projesini satışa sunacak!

  Avrupa Konutları markasıyla 2015'te iki projesini satışa sunan Artaş İnşaat, 2016'da Avrupa Konutları markalı iki projesini daha satışa sunacak. Artaş'ın yeni projeleri Avrupa Konutları Başakşehir ve Avrupa Konutları Atakent isimlerini taşıyacak.

 • Artaş inşaat projeleri Körfezli yatırımcılara sunuldu!

  11. Gayrimenkul Fuarı ve Arap – Türk Zirvesi’ne katılan Artaş İnşaat'ın projeleri Körfezli yatırımcılara sunuldu.

 • Türk projeleri Dubai’de boy gösterdi!

  Emlak Konut’un 50, Artaş’ın 11, Tahincioğlu’nun 2 ve Katay’ın bir marka projeyle katıldığı Dubai Cityscape Global 2017’de, Türk firmalarına yabancı ilgisi ilk günden başladı.

 • Süleyman Çetinsaya: Yatırımlarımızı artırarak sürdüreceğiz!

  Artaş İnşaat YKB Süleyman Çetinsaya 24 Haziran 2018 seçim sonuçlarını değerlendirdi. Çetinsaya, "Biz de Artaş İnşaat olarak önümüzdeki dönemde başladığımız projeleri tamamlarken, sektördeki yatırımlarımızı artırarak sürdüreceğiz." dedi...