Diğer Sonuçlar
 • Antalya'nın konut kalitesi kentsel dönüşümle iyileştirilmeli!

  Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin, "Antalya olarak sağlık altyapımızı geliştirmemiz, çevre kalitesini iyileştirici adımlar atmamız, konut kalitesini kapsamlı bir kentsel dönüşüm programıyla iyileştirmemiz gerekiyor" diye konuştu.

 • Antalya'da kentsel dönüşüm hayata geçmeli!

  Antalya'nın yapı stoğu çok eski olan ve kent merkezinde bulunan yerleşim bölgeleri var. 20-25 yıl ve daha uzun süre öncesinde yapılmış konutların ciddi şekilde balkonlarında sarkmaların olması dikkatleri çekiyor.

 • Antalya Kepez kentsel dönüşümde ön protokol imzalandı!

  Antalya’da uygulanacak olan ‘Kepez ve Santral Mahalleri Kentsel Dönüşüm Projesi’nde hak sahiplerinin yüzde 85’i ön protokol imzalayarak Büyükşehir Belediyesi’ne yetki verdi. Projenin 1/1000’lik imar planları Şubat ayında Büyükşehir Meclisi’ne geliyor.

 • Antalya kentsel olarak değişim ve dönüşüm içerisinde!

  Antalya'nın kentsel olarak bir değişim ve dönüşüm içerisinde olduğunu belirten Antalya Kent Konseyi Başkanı Semanur Kurt, "Projeler temelde rant artışını değil, can güvenliğinin sağlanmasını ve yaşam düzeyinin yükseltilmesini amaçlamalıdır" dedi

 • Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi'nde kentsel dönüşüm görüşüldü!

  Antalya Büyükşehir Belediyesi Şubat ayı olağan devam meclis toplantısı gerçekleşti. Belediye Meclisi'nin görüştüğü konular arasında kentsel dönüşüm de vardı. Kentsel dönüşüm raporu AKP ve MHP meclis üyelerinin oyu ile kabul edildi.

 • Kepez ve Santral’in 1/1000’lik imar planları onaylandı!

  Antalya’nın rüya projesi ‘Kepez ve Santral Mahalleri Kentsel Dönüşüm Projesi’nin 1/1000’lik imar planları Büyükşehir Meclisi’nde kabul edildi. Planlama çalışmalarında son viraj da geçilmiş oldu.

 • Kentsel dönüşümde örnek projeler Antalya'da yapılıyor!

  Büyükşehir Belediyesi, Kepezaltı ve Santral Mahalleleri’nde Türkiye’ye örnek bir kentsel dönüşüm projesini hayata geçiriyor. Antalya’yı kanatlandıracak dev proje hayata geçtiğinde bölgenin kalkınmasında önemli bir adım atılmış olacak.

 • Antalya Serik'te kentsel dönüşüm başlıyor!

  TOKİ Serik Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi Haksahipliği Tespit Değerleme, Kentsel Tasarım, Mimari Proje, Modelleme, Fizibilite, Uzlaşma Görüşmeleri Hizmet ve Teknik Danışmanlık Alım İşi ihalesini 31 Mart’ta yapıyor

 • Antalya Kumluca'da kentsel dönüşüm hız kazandı!

  Antalya’nın Kumluca İlçesi’nde başlatılan kentsel dönüşüm çalışmaları hızla devam ediyor. İlçede çok sayıda bina yıkılarak yerine yenisinin yapılması çalışmaları başlatıldı.

 • MÜSİAD Antalya'da kentsel dönüşüm konuşuldu!

  Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Antalya Şubesi tarafından her hafta gerçekleştirilen sektör kurulu toplantılarında bu hafta; İnşaat, Çevre ve Yapı Malzemeleri Sektör Kurulu, Kentsel Dönüşüm konulu toplantıda bir araya geldi.