Diğer Sonuçlar
 • Baydöner Ankara One Tower AVM'de şube açtı!

  Yurtiçi ve Yurtdışındaki Yatırımlarına Hız Kesmeden Devam Eden Baydöner. 104. Restoranını Ankara One Tower AVM'de Açtı. OneTower şubesi açık mutfağıyla, toplamda 75 kişiyi aynı anda ağırlayabiliyor.

 • Kaşmir Göl Evleri adres bilgileri!

  Daire teslimlerinin yapıldığı proje Gülsan Holding, Köroğlu ve MNT İnşaat ortaklığı imzasıyla yükseliyor. Kaşmir Göl Evleri adres bilgileri kapsamında Ankara İl'i, Eryaman ilçesinde yükseliyor.

 • West Gate satılık daire!

  Ankara'nın Çankaya ilçesinde yükselen projede daire seçenekleri 1+1' den 4+1 'e kadar farklılık gösteriyor. West Gate satılık daire için 12 ayda vade farksız ödemeler sağlanıyor.

 • Ankara'da 3. kişilere arsa satan suç örgütü yakalandı!

  Ankara'da yüksek değerdeki arsa ve tarlaları bir tapu memurunun da yardımıyla sahte kimlik ve dosyalar ile üçüncü kişilere sattıkları iddia edilen suç örgütü üyesi 6 kişi gözaltına alındı.

 • Ankara'yı 2023'e taşıyacak projeler Başbakan tarafından tanıtılacak!

  Ankara'yı 2023'e emin adımlarla taşıyacak çok sayıda proje Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in katılacağı görkemli lansman ile tanıtılacak.

 • West Gate Ankara iletişim!

  Toplam 700 adet konut ve 43 adet cadde mağazadan oluşan proje 38 bin 840 metrekare arsa üzerine yayılıyor. West Gate Ankara iletişim bilgisi kapsamında telefon numarası 0312 241 34 81 olarak belirlendi.

 • CarrefourSA ile Kiler birleşti!

  CarrefourSA tarafından yapılan açıklamaya göre, 8 Temmuz 2015'de devralınan Kiler Alışveriş Hizmetleri Gıda Sanayi ve Ticaret AŞ ile Kiler Ankara Mağazacılık Sanayi ve Ticaret AŞ'nin şirketle birleşmesi tamamlandı.

 • Mebuskent Projesi 2015'te bile rağbet gördü!

  Ankara'nın en çevreci projelerinden biri olarak kabul edilen Mebuskent Projesi'nin önemli mimarlarından, Aymor Grup Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Ayhan ile birlikte yeni projelerini konuşuldu. İşte o yazı...

 • Renda Helin, Alibeyköy kız yurdu projesiyle ödül aldı!

  RENDA Helin Ankara doğumlu genç bir kadın mimar. Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık Çevre ve Tasarım Fakültesi mezunu. Bilkent Üniversitesi’nden sonra Domus Academy Milano’da master yapan Renda Helin 31 yaşında kendi şirketini kurdu.

 • Huzurpark Köprülü Kavşak Projesi 6 ay sonra tamam!

  Uşak Belediyesi, İzmir-Ankara Karayolu'nda trafiği rahatlatacak Huzurpark Köprülü Kavşak Projesi'ni başlattı. AK Partili Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, 2 milyon TL'ye mal olacak köprülü kavşağın 6 ay içinde ulaşıma açılacağını söyledi.