Diğer Sonuçlar
 • Ankara'daki dev projeler bugün tanılacak!

  Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, başkentte hayata geçirecekleri dev projeleri, bugün Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılacağı toplantıyla tanıtacak.

 • Ankara'nın 2016 yılı ve sonrası yapılacak projeleri tanıtıldı!

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 2016 Yılı ve Sonrası Yapılacak Projeleri”nin tanıtımı toplantısında, yeni projelerini tanıttı, halen sürdürülmekte olan projeler hakkında da bilgiler verdi.

 • Ankara Boğazı 3 yıl içinde tamamlanacak!

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara'nın 2016 ve sonrası proje tanıtımında konuştu. Başkan Gökçek, Ankara'ya yapılacak projeleri açıkladı. Bunların arasında en ilginci ise Ankara'ya Boğaz'ın getirilmesi var...

 • Ankara Yenimahalle'ye yeni projeler geliyor!

  Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Yenimahalleli muhtarlarla bir araya geldi. Muhtarlarla görüş alışverişinde de bulunan Yaşar, yapılan hizmetleri ve hayata geçirilecek projeleri anlattı.

 • Ankara'daki doğal vadiler imar planlarıyla yapaylaşıyor mu?

  Gökçek’in 2016 projeleri arasında bulunan “Ankara’ya boğaz getirme” planında, İmrahor deresinin de dahil olduğu dere yataklarının değiştirilerek Eymir ve Mogan göllerine bağlanmasıyla oluşturulacak 43 kilometrelik bir kanal yapılması öngörülüyor.

 • İşte projelerin ticari ünitelerindeki son fırsatlar!

  İSTANBUL, Ankara ve İzmir başta olmak üzere büyük şehirlerde markalı konut projeleri üreten gayrimenkul şirketleri satışa ticari ünitelerle hem yatırımcılarına kazandırıyor hem de projenin bulunduğu lokasyonun değer artışına vasile oluyor.

 • Sinpaş projeleri Ankara Oran'ın çehresini değiştirdi!

  Sinpaş, Ankara'nın yatırım açısından odak noktası konumunda bulunan Oran bölgesinin çehresini değiştirdi. Sinpaş Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, "Bölgeye değer katıyoruz" dedi.

 • Ankara Mamak'taki dönüşüm projeleri 2019'da tamamlanacak!

  Andy-Ar'ın Ankara'da yaptığı 'Yerel Yönetimler Performans' araştırmasında en başarılı ilçe başkanları arasında yer alan Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül ile konuşuldu. Akgül, Mamak'ı yeniden inşa ettiklerini vurguladı.

 • Keçiören'de konutların değeri her gün artıyor!

  Andy-Ar'ın Ankara'da yaptığı 'Yerel Yönetimler Performans' araştırmasında en başarılı ilçe belediye başkanları arasında yer alan Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, bölgedeki projeleri anlattı. İşte o haber...

 • Enver Demirel Ankara Etimesgut'taki projeleri anlattı!

  Belediye hizmet ve yatırımlarıyla ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Enver Demirel, "Herkesi kucaklıyoruz Şehrimizi daha yaşanabilir hale getirmek ve hemşehrilerimizin yaşam kalitelerini daha da artırmak adına birçok yatırım gerçekleştirdik." dedi.