Diğer Sonuçlar
 • Sakaryalı müteahhitler Ankara'da!

  5 federasyon, 45 birlik ve 120 bin üyeyi bünyesinde bulunduran, sektörün en büyük sivil toplum kuruluşu olan İMKON'un düzenlediği Türkiye 3. Genişletilmiş İnşaat Sektörü Değerlendirme ve İstişare Toplantısı, Ankara Rixos Grand Ankara'da yapıldı.

 • İnşaat sektörü zirvesi Ankara'da toplanıyor!

  Sektörün tüm temsilcilerinin katılacağı İnşaat sektörü zirvesi Ankara'da toplanıyor. Türkiye ekonomisinin lokomotifi inşaat sektörü, Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye Müteahhitler Birliği koordinasyonunda düzenlenen zirvede masaya yatırılacak.

 • İnşaat sektörü yetkilileri rant vergisi için Ankara'da toplanacak!

  Rant vergisi, konutlardaki yüzde 18’lik KDV oranı ve imar mevzuatları ile sıkıntıya giren müteahhitler sorunlarını Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun başı çektiği devletin zirvesine anlatmak için Ankara’nın yolunu tutuyorlar.

 • İnşaat Sektörü Zirvesi, Ankara'da gerçekleştirilecek!

  Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye Müteahhitler Biıiiği (TMB) koordinasyonunda düzenlenecek İnşaat Sektörü Zirvesi. 27 Ocak'ta Ankara'da gerçekleştirilecek. TMB'den yapılan açıklamaya göre. inşaat sektörü, zirvede masaya yatırılacak.

 • Türk inşaat sektörünün uluslararası etkinliği artıyor!

  Türkiye Müteahhitler Birliği Yönetim Kurulu, Ankara’da gazetecilerle bir araya geldi. TMB Genel Merkez binasında düzenlenen toplantıda inşaat sektörü, yurtdışı müteahhitlik hizmetleri, uluslararası pazarlardaki durum ve Türkiye ekonomisi konuşuldu.

 • Konut yatırımcısı Ankara'ya dışarıdan geliyor!

  Kentteki bu gelişim yatırımcının Ankara’ya olan ilgisini de artırırken,inşaat sektörü temsilcilerine göre Başkent’teki önlenemez yükselişi kazanca dönüştürmek isteyenleri ise kent dışından gelen yatırımcılar oluşturuyor…

 • Ankara'daki inşaat sektörü dünya başkentleriyle yarışır durumda!

  Onursal Gayrimenkul Geliştirme AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öngün yatırımcıya tavsiyelerde bulundu. Öngün, gayrimenkule yatırımın her zaman kazanç sağlayan bir araç olduğunu belirtti

 • Bekaş İnşaat Ankara’daki yeni projeleriyle iddialı başlangıca hazırlanıyor!

  Bekaş İnşaat, son 5 yıl içinde Türkiye inşaat sektörü liderliğinde İstanbul’u zorlayan Ankara’da, konforu öne çıkaran sıra dışı projeleriyle çok iddialı bir başlangıca hazırlanıyor

 • Sektör temsilcileri Ankara'nın yatay şehirleşme planını destekliyor!

  Hükümetin üzerinde çalıştığı “yatay şehirleşme” planı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın son açıklamalarıyla gündeme yerleşti. Başkent inşaat sektörü temsilcileri planı destekledi.

 • İnşaat sektörü 250 sektörü harekete geçiriyor!

  Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, bankaların konut kredisi faizlerini yüzde 1’in altına düşürmelerinin Türkiye ekonomisi için sevindirici bir gelişme olduğunu belirtti. Bezci, inşaat sektörünün 250 ayrı sektörü harekete geçirdiğini söyledi.