Diğer Sonuçlar
 • Maya Holding'ten Altınok Öz'e ziyaret!

  Maya Holding CEO’su ve IKEA Türkiye Ülke Müdürü Fuat Atalay ve Maya Holding Koordinatörü Atilla Gürek, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.

 • Kartal'daki dönüşüm hayat standartlarını düşürmeyecek!

  Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz Aydınlık Gazetesi yazarı olan Füsun İkizkardeş'in Kartal'daki kentsel dönüşümle ilgili sorularını yanıtladı. İşte o yazı...

 • Kartal'daki Güneş Sitesi'nin yıkım töreni 22 Ocak'ta!

  Kartal Belediyesi tarafından uygulanan çalışmalar kapsamında, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün katılımıyla Güneş Sitesi Yıkım Töreni” gerçekleştirilecektir.

 • Kartal Güneş Sitesi'nin yıkımına başlandı!

  Kartal Belediyesi ilçenin fiziksel, sosyal ve çevresel gelişimini sağlamak, Kartal’ı Anadolu Yakası’nın Merkezi haline getirmek amacıyla “deprem ve yerinde dönüşüm” deki başarılı çalışmalarına Başkan Altınok Öz’ün öncülüğünde devam ediyor.

 • Kartal Esentepe Akel Sitesi 30 Ocak'ta yıkılacak!

  Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz'ün başlattığı 'Dönüşümde Kartal Modeli' uygulamaları çerçevesinde dönüşen sitelere bir yenisi daha ekleniyor.

 • Kartal DKY Ada'da çalışmalar başladı!

  DKY İnşaat, Kartal’da inşa edeceği 750 konutluk ‘DKY Ada’ projesi için çalışmalara başladı. Projenin yapılacağı alanda bulunan Akel Sitesi’ndeki 24 blokun yıkımı site sakinleri ve Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz’ün katılımıyla başladı.

 • Kartal Seven Blokları Sitesi dönüşümünde son durum!

  Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, kentsel dönüşüm konusunda halkı bilinçlendirmek, vatandaşların tereddütlerini gidermek, çözüm üretmek ve sorularını yanıtlamak üzere 2009'dan bu yana gerçekleştirdiği site toplantılarına devam ediyor.

 • Tarihi Kentler Birliği 2016'nın ilk toplantısını gerçekleştirdi!

  Bursa'da 2000 yılında kurulan ve 15. yılını kutlayan Tarihi Kentler Birliği (TKB), 2016 yılı ilk bölge toplantısını İstanbul Sarıyer'de yaptı. Maslak Steigenberger Hotel’de gerçekleşen toplantıya Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz de katıldı...

 • Altınok Öz: Dönüşümde en iyi belediyeyiz!

  Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, mahalle muhtarlarıyla 2016 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdi. Kentsel Dönüşümün ağırlıklı gündem maddesi olduğu toplantıda Başkan Altınok Öz, ‘Dönüşümde en iyi Belediye Kartal Belediyesi'dir" dedi.

 • Nazmi Durbakayım'dan Altınok Öz’e ziyaret!

  İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) ve Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.