Diğer Sonuçlar
 • Altındağ'daki 6 aile sağlığı merkezinin inşaatı tamamlandı!

  Ankara Valiliği ile imzaladığı protokol çerçevesinde 20 aile sağlığı merkezi yapımı için çalışmalarını sürdüren Altındağ Belediyesi, 2015 yılında 6 merkezin inşaatını tamamladı.

 • Çinçin'deki yüzme havuzunun inşaatı tamamlandı!

  Gecekondulardan temizlenen, yolları açılan, modern tesisleri ve konutlarıyla bambaşka bir görünüme kavuşan Çinçin’de, Altındağ Belediyesi tarafından yapılan tesisler güneş gibi doğuyor...

 • Altındağ Sabır Cami hizmete açıldı!

  Altındağ Belediyesi, Ankara’ya kazandırdığı mahalle camilerine bir yenisini daha ekledi. Beşikkaya Mahallesi’ne yapılan Sabır Camii, dualar eşliğinde açıldı, Sabır Camii, bölgedeki eksikliği ortadan kaldırdı.

 • Ankara Gülpınar Mahallesi'ndeki 2 dev yatırımda sona doğru!

  Altındağ’ın son yıllarda hızla gelişen ve değer kazanan mahallelerinden olan Gülpınar Mahallesi’nde 2 dev yatırım daha tamamlanmak üzere. Altındağ Belediyesi, 1 Kadın Eğitim ve Kültür Merkezi ile 1 Gençlik Merkezi’ni daha Altındağ’a kazandırdı.

 • Ankara Altındağ'da Kadın Eğitim ve Kültür Merkezi yapıldı!

  Bu zamana kadar çeşitli mahallelerde 24 Kadın Eğitim ve Kültür Merkezi ile 16 Gençlik Merkezi hizmete açan Altındağ Belediyesi, 1 Kadın Eğitim ve Kültür Merkezi ile 1 Gençlik Merkezi'ni daha Altındağ'a kazandırdı.

 • Veysel Tiryaki Altındağ’daki yatırımlara hız verdi!

  Akköprü’de bulunan Altındağ Belediyesi Fen İşleri Kampüsü’nde, yeni yılda gerçekleştirilecek olan yatırımlar hakkında müdürlerden bilgi alan Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, tüm çalışmaların hızlanması talimatını verdi.

 • Aktaş 3. Etap sahipleri konutlarına kavuşuyor!

  Altındağ Belediyesi ile Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nın işbirliğiyle yapılan Aktaş 3. Etap Toplu Konutları yeni sahiplerine bir bir merhaba diyor.

 • Altındağ yatırımları EMITT Fuarı’nda tanıtıldı!

  Altındağ Belediyesi, dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri olan İstanbul EMITT “Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı”nda yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

 • Karadağlı heyet Altındağ'daki dönüşümü inceledi!

  Altındağ Belediyesi, son olarak Karadağlı yerel idarecileri ağırlardı. Altındağ Belediye Başkan Yardımcısı Saim Parlak tarafından Altındağ Belediyesi'nin hizmetlerinin anlatıldığı toplantıda restorasyon ve kentsel dönüşüm faaliyetlerine ayrı bir parantez

 • Karadağ heyeti Altındağ'daki restore edilen yapılara hayran kaldı!

  Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, ilçede yaptığı başarılı çalışmaları Karadağlı yerel yöneticilere göstererek deneyimlerini paylaştı. Mirza Luboder'in de bulunduğu 10 kişilik heyet, Altındağ Belediyesi'nin çalışmaları hakkında bilgi aldı