Diğer Sonuçlar
 • Alanya'ya hizmet binası ve kültür merkezi kazandırılacak!

  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Alanya'ya, Alanya Belediyesi ile işbirliğinde bir hizmet binası ve kültür merkezi kazandırmak istediklerini söyledi.

 • Alanya Kalesi Teleferik Projesi tekrar gündemde!

  Alanya Kalesi'ne giren yıllık ortalama 30 bin aracın çıkardığı titreşim ve egzoz gazı, sur duvarlarında tahribata neden oluyor. Alanya Belediyesi bu tahribatı önlemek için 'Alanya Rüyası' haline gelen teleferik projesini raftan indirdi.

 • Alanya Kalesi teleferik hattı imar planı onaylandı!

  Alanya Belediyesi'nin gerçekleştirdiği teleferik projesi ile ilgili Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın talebi doğrultusunda hazırlanan ve Büyükşehir Belediye Meclisi'nin onayına sunulan teleferik projesi 1/5000 ölçekli Koruma Nazım İmar Planı, meclisten ge

 • Alanya Toslak Güneş Enerjisi Santrali imar planı onaylandı!

  CUMHURİYET Halk Partisi'nden Alanya Belediyesi ve Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi olan Şehir Plancısı Erkan Demirci, Antalya Büyükşehir Meclisi'nde Alanya'ya ilişkin alınan önemli kararları açıkladı.

 • Alanya Aşağı Oba Kavşağı düzenleniyor!

  Antalya’nın Alanya Belediyesi, Aşağı Oba Kavşağında yenileme ve düzenleme çalışması başlatıldı. Alanya Belediyesi şehir trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde başlattığı kavşak düzenleme ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

 • ALKÜ'nün altyapı çalışmaları Mart'ta tamamlanacak!

  Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya’daki alt yapı çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. ASAT Alanya Şube Müdürlüğü Kestel’de bulunan Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Kampüsü’ndeki binaların alt yapısını kökten çözüyor.

 • Alanya Kestel ve Mahmutlar'ın imar planı tamam!

  Alanya Belediyesi’nce hazırlanan ve onaylatılan Mahmutlar ve Kestel Mahalleleri’nin 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planları ve 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planlarının vatandaş itirazları doğrultusunda yapılan değişiklikleri onaylanarak kesinleşti.

 • Alanya'da yeni imar yolları açılıyor!

  Alanya Belediyesi, Alanya’nın nüfus yoğunluğunu dikkate alarak, daha sağlıklı ve imar planına bağlı büyümesini sağlamak için yeni imar yollarının açılmasına hız verdi.

 • Alanya Avsallar'daki imar yolu açıldı!

  Alanya Avsallar Mahallesi'nde geçtiğimiz hafta açılan 10 metre genişliğindeki imar yolu Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından hem açıldı hem de asfaltlandı.

 • Alanya Belediyesi imar yollarının açımına hız verdi!

  Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, imarlı yolların açılması için çalışmalarına devam ediyor. Daha önce Avsallar Mahallesi’nde Halıcı Orhan İlkokulu çevresindeki imar yolunu açan ekipler çalışmalarına Türkler Mahallesi’nde devam ediyor.