Diğer Sonuçlar
 • Sütlüce cazibe merkezi oluyor!

  Cazibe merkezi haline gelen Beyoğlu’nda, bir işletme daha Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın katıldığı törenle açıldı.

 • Beyoğlu 14. semt konağına kavuşuyor!

  Beyoğlu Belediyesi 14. Semt Konağı olan Piripaşa Semt Konağı’nın temel atma törenini gerçekleştirdi. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, "Semt konakları mahallede hizmeti koordine eden, tek elde toplayan bir mekanizma" dedi.

 • Beyoğlu’nda 23 tapu daha sahibini buldu!

  Okmeydanı’nda 23 tapuyu daha hak sahiplerine evlerinde teslim eden Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “En güzel heyecanları evlerde yaşıyoruz.Okmeydanı projesi gerçekten desteği çok yüksek bir projedir" dedi

 • Kentsel dönüşümün tartışılması inşaatı yüzde 95 kolaylaştırır!

  And-Ar'ın Yerel Yönetimler Performans Araştırması'nın İstanbul ayağına Avrupa ve Asya yakasının en başarılı belediye başkanları belirlendi. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan İstanbul'un en tanınan Başkanı unvanına sahip oldu.

 • Beyoğlu Tophane Parkı yenileniyor!

  Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yenileme çalışmaları başlatılan Tophane Parkı’nı ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.

 • Okmeydanı'nda 24 tapu daha sahibini buldu!

  24 tapuyu daha hak sahiplerine kendi elleriyle teslim eden Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, ” Ne gerekiyorsa biran önce yapalım biz dönüşüm için hazırız. Önümüzdeki yıldan itibaren uzlaşma sürecini başlatmayı hedefliyoruz.” dedi.

 • Galataport tarihi yarımada ve Boğaziçi’ni dünyayla buluşturma projesidir!

  Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Galataport Projesi alanını inceledi. Demircan, “Galataport yalnızca Tophane, Karaköy ve Beyoğlu’nun değil, tüm tarihi yarımada ve Boğaziçi’ni dünya turizmiyle buluşturma projesidir” dedi.

 • Vasip Şahin Tarlabaşı 360 projesi hakkında bilgi aldı!

  İstanbul Valisi Vasip Şahin, Emek Sineması’nın restorasyonu ile Tarlabaşı 360 yenileme projesinin çalışmalarında incelemelerde bulundu. Vali Şahin'e yaptığı incelemelerde Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan eşlik etti.

 • Beyoğlu Emek Sineması açılış için gün sayıyor!

  Emek Sineması Mart ayında sanatseverlere buluşmak için gün sayıyor. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Tarihi eserleri yaşatarak kullanma açısından önemli bir devrim yapıyoruz” dedi.

 • Okmeydanı'nda 10 tapu daha sahibini buldu!

  Okmeydanı Projesi kapsamında mülkiyet hakkı kazanan on kişinin tapularını kendi elleriyle teslim eden Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan,vatandaşlarla tapu özçekimi yaptı.