Diğer Sonuçlar
 • Bandırma Ensar Vakfı Yurdu açıldı!

  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Ensar Vakfı Bandırma Şubesi'nin 42 öğrenci kapasiteli Kız Öğrenci Yurdu'nun açılışına katıldı, açılışa vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

 • Balıkesir Hamambaşı'na alışveriş merkezi mi geliyor?

  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur Havran Belediyesini ziyaret etti. Başkan Ersoy, Hamambaşı meydanına alışveriş merkezi ve yeni Belediye binası yapılması konusunda Başkan Edip Uğur ile istişarelerde bulundu.

 • Bandırma liman projesi için iyi niyet anlaşması imzalandı!

  Ahmet Edip Uğur beraberinde kamu ve özel sektör temsilcileri ile Rotterdam’a çıkarma yapıldı. Bandırma ilçesindeki liman projesi için Port of Rotterdam CEO’su ile karşılıklı iyi niyet anlaşması imzalandı.

 • Ahmet Edip Uğur: Rotterdam asrın projesi!

  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'un Hollanda'nın Rotterdam şehrinde gerçekleştirdiği liman projesi ile ilgili iyi niyet anlaşması olumlu karşılandı, Başkan Uğur "Rotterdam asrın projesi" dedi.

 • Balıkesir'e 5 tane daha Hilton Oteli yapılması hedefleniyor!

  Hilton Otelleri Başkan Yardımcısı Mike Collini, Balıkesir ziyareti sırasında inceleme fırsatı bulduğu büyükşehir belediyesinin çalışmalarını takdir ve heyecanla karşıladığını belirtti, Başkan Ahmet Edip Uğur'u kutladı.

 • Balıkesir'e 60 milyonluk yatırım!

  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Bandırma Limanı sahilinde çevre kirliliği nedeniyle denize girilemediğini hatırlatarak, bu soruna acil çözüm bulacaklarını söyledi.

 • Ahmet Edip Uğur: Bandırma Limanı Türkiye’nin vizyonu olacak!

  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Balıkesir’deki basın kuruluşlarının temsilcileri ve çalışanlarıyla bir araya geldi, Başkan Uğur Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları ve projeleri hakkında basın mensuplarını bilgilendirdi

 • Gönen Küçük Sanayi Sitesi'nin temeli atıldı!

  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur tarımı, kaplıca turizmi ve sanayisiyle öne çıkan Gönen'de yeni yapılacak ikinci kısım Küçük Sanayi Sitesi'nin temel atma törenine katıldı.

 • Gönen Biyokütle Enerji Santrali’nin inşaatında son durum!

  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Gönen Organize Sanayi Bölgesi’nde iki ay önce yapımına başlanan ve Ağustos ayında tamamlanması beklenen Biyokütle Enerji Santrali’nin inşaat alanında incelemelerde bulundu.

 • Erdek'i marka yapacak projeler için düğmeye basıldı!

  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Marmara'nın incisi Erdek'i marka yapacak proje ve çalışmalar için düğmeye bastı. Uğur bu kapsamda ilk ziyaretini gerçekleştirdi...