Diğer Sonuçlar
 • Kocasinan 2016'da şantiyeye dönecek!

  Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi için son derece verimli geçen 2015'i 2016 yılında çok ciddi projeleri gerçekleştirerek aşacaklarını söyledi.

 • Kocasinan Belediye Meclisi ilk toplantısını gerçekleştirdi!

  Kocasinan Belediye Meclisi Başkan Ahmet Çolakbayrakdar yönetiminde Meclis Salonu'nda toplanarak 2016 yılının birinci birleşiminin birinci oturumunda 21 asıl 1 ek gündem maddesini görüşerek karara bağladı.

 • Ahmet Çolakbayrakdar: Kocasinan'da dönüşüme ihtiyaç var!

  Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında bilgiler verdi ve "İlçemizde planlı bir kentsel dönüşüm yapılması için yoğun bir çalışmaya girdik" dedi.

 • Kocasinan Yenişehir ve Beşparmak mahallesinden dönüşüm talebi!

  Her hafta gerçekleştirdiği “Başkan Sizi Dinliyor” programlarıyla mahalle sakinlerinin gönlünü bir kez daha kazanan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, bu hafta Beşparmak ve Yenişehir sakinlerini dinledi.

 • Ahmet Çolakbayrakdar Kocasinan'daki 2015 yatırımlarını anlattı!

  Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, 230 milyon lira olan 2015 yıl bütçesini 192 milyon 895 bin lira harcamayla yaklaşık yüzde 85 oranında gerçekleştirdiklerini bildirdi. Başkan o çalışmaların süreceğini de sözlerine ekledi.

 • Kocasinan Argıncık'a dönüşüm müjdesi!

  Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Argıncık Mahallesi’ni hiç bir zaman unutmadıklarını belirterek “Argıncıkta Kentsel Dönüşümü Alsancak Mahallesi’nden başlatacağız" dedi

 • Kocasinan Meclisi Mart ayı toplantısını yaptı!

  Kocasinan Belediye Meclisi 5393 Sayılı Belediye Kanunu'nun 20. maddesine istinaden Başkan Ahmet Çolakbayrakdar yönetiminde Meclis Salonu'nda toplanarak gündemindeki 23 maddeyi görüşerek karara bağladı.

 • Ahi Evran Kentsel Dönüşüm Projesi Haziran'da başlıyor!

  Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Ahi Evran Kentsel Dönüşüm Projesini uygulama alanında inceledi. Başkan Çolakbayrakdar, bölgedeki inşai faaliyetleri Haziran ayında başlatacaklarını belirtti.

 • Kocasinan'a 956 bin TL'lik futbol sahası!

  Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, bölgedeki futbol sahası sayısını arttırmaya devam ettikleri belirtti. Kocasinan Belediyesi bu çerçevede 10 adet sentetik çim yüzeyli futbol sahası yapım işi ihale etti.

 • Kayseri mobilya sektöründe 1. sırada!

  Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar Kayseri’nin mobilya sektöründe 1. Sırada yer aldığını ifade ederek “Mobilya sektörü, bölgemize, şehrimize, ekonomimize katkı sağlayan çok önemli faktörlerden biri" dedi