Diğer Sonuçlar
 • Körfez Geçiş Köprüsü'nün kuleleri tamamlandı!

  İstanbul-İzmir arasını 3,5 saatte indirecek olan Gebze-Orhangazi-İzmir otoyol projesinin en önemli bölümü İzmir Körfez Geçiş Köprüsü inşaatında köprü ayaklarını oluşturan deniz üzerinde yükselen kuleler tamamlandı.

 • İzmir Körfez Geçiş Köprü inşaatı son durum!

  İzmir arasını 3.5 saate indirecek olan Gebze-Orhangazi-lzmir otoyol projesinin en önemli bölümü İzmir Körfez Geçiş Köprüsü inşaatında köprü ayaklarını oluşturan deniz üzerinde yükselen kuleler tamamlandı.

 • 3. köprü inşaatında son durum ne?

  Dünyanın en geniş asma köprüsü olacak Yavuz Sultan Selim'de şaft kazıları ve temel çalışmaları tamamlandı. İnşaatın 29 Ekim'e yetiştirilmesine çalışılıyor..

 • 3. Köprü inşaatında ölen 3 işçi için dava açıldı!

  Geçen yıl 5 Nisan'da 3'üncü Boğaz Köprüsü inşaatında meydana gelen olayda 3 işçi yaşamını yitirmişti. Konuyla ilgili soruşturma tamamlandı. 7 sanığa dava açıldı..

 • İzmit Körfez Geçiş Köprüsü inşaatında sona gelindi!

  İstanbul ile İzmir arasındaki ulaşım süresini 9 saatten 3,5 saate indirecek Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Projesi'nin en büyük ayağını oluşturan köprüdeki çalışmalar devam ediyor. Köprü'de 650'si kaynakçı olmak üzere bin 500 işçi çalışıyor.

 • 3.köprü inşaatında son durum!

  ICA'nın hayata geçirdiği 3. Boğaz Köprüsü'nde çelik tabliye montaj işlemlerinde ilk aşama bitirildi. 3. Köprü Projesi'nde 59 çelik tabliyeden 48'inin montaj ve kaynak işlemi tamamlandı. Asya ve Avrupa yakasının birleşmesine 247 metre kaldı.

 • Şubat 2016‘da 3. köprü inşaatında son durum!

  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım köprü inşaatının pazar günü biteceğini ifade etti. Köprünün açılışının ağustos ayı gibi yapılması planlanıyor.

 • Riva'daki trafik kazasında 3. köprü inşaatında çalışan 4 işçi hayatını kaybetti!

  Beykoz Riva yolunda meydana gelen kazada, üçüncü köprü inşaatında çalışan 4 işçi yaşamını yitirdi. Biri ağır 2 kişi de yaralandı. İşçilerin cenazesi, incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

 • Yavuz Sultan Selim Köprüsü inşaatında son durum ne?

  Açılmasına az bir zaman kaldığı için 3. köprü ne zaman açılacak sorusu vatandaşlar arasında sorulmaya başlandı. İşte 3. köprü geçiş ücreti, son durum ve son hali hakkında detaylı bilgiler...

 • Osman Gazi Köprüsü'nde sona gelindi!

  İstanbul ile İzmir arasındaki yolu 3 buçuk saate düşürecek olan Osman Gazi Köprüsü'nün inşaatında son aşamaya gelindi. Köprünün Ramazan Bayramı'ndan önce açılması bekleniyor. Köprü, İzmit Körfezi geçişini 6 dakikaya indirecek.