Diğer Sonuçlar
 • Türkiye’nin 3. büyük köprüsünün inşaatı tamamlandı!

  Türkiye’nin üçüncü büyük köprüsü olan Nissibi Köprüsü 33 aylık bir çalışma sonunda tamamlandı. Atatürk Barajı üzerine kurulan köprü Adıyaman-Kahta-Siverek-Diyarbakır’ı birbirine bağlayacak..

 • İzmir Körfez Geçiş Köprü inşaatı son durum!

  İzmir arasını 3.5 saate indirecek olan Gebze-Orhangazi-lzmir otoyol projesinin en önemli bölümü İzmir Körfez Geçiş Köprüsü inşaatında köprü ayaklarını oluşturan deniz üzerinde yükselen kuleler tamamlandı.

 • Tarkan Şirince'den çiftlik aldı!

  İstanbul’da iki evi bulunan Megastar, evlerinin yol inşaatı ve 3. köprü güzergâhında kalması nedeniyle yeni yaşam alanı arayışına girdi. Tarkan, uzun arayışlar sonunda Şirince’de tam istediği gibi bir çiftlik evi satın aldı.

 • Habur sınırına inşa edilen 3. köprünün inşaatı incelendi!

  Habur Mülki İdare Amiri Suat Demirci ile Silopi İlçe Kaymakamı Ali Arıkan, Irak sınır hattında yapımına başlanan 3’üncü köprü çalışmalarını inceledi..

 • 3. köprü güzergahındaki ormana otel ve AVM mi yapılacak?

  Meclis’ten torba yasa içinde geçirilen bir maddeyle İstanbul’un akciğerleri olan Kuzey Ormanları’na yapılaşmaya izin verildiği ortaya çıktı. Düzenlemeyle, inşaatı süren 3’üncü köprünün bağlantı yollarına AVM ve otel gibi tesisler yapılabilecek.

 • 3.köprü inşaatı son durum fotoğrafları!

  3.köprü projesi Yavuz Sultan Selim Köprüsü çalışmaları hızla devam ediyor. 4.5 milyar TL yatırımla IC İçtaş – Astaldi JV tarafından inşa edilen 3.köprü projesinin 29 Ekim 2015 tarihinde açılması hedefleniyor.

 • 3. Köprü inşaatı pazar günü tamamlanıyor!

  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım köprü inşaatının pazar günü biteceğini ifade etti. Köprünün açılışının ağustos ayı gibi yapılması planlanıyor.

 • Rakamlarla Yavuz Sultan Selim Köprüsü!

  Üçüncü köprü pazar günü resmen açıldı. Köprü ve otoyol inşaatı tamamlandığında araç başına 3 dolar olmak üzere, her gün 135 bin otomobil geçişi için Hazine garantisi bulunuyor.

 • Sakarya Mudurnu Deresi Köprüsü'nün inşaatı 3 ayda bitecek!

  Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Akyazı’nın Taşburun Mahallesi’nde bulunan Mudurnu Deresi üzerine yaptırılan köprü inşaatı bütün hızıyla sürüyor.

 • 3.köprü inşaatı gayrimenkul sektörüne canlılık getirdi!

  Türkiye'nin en büyük projeleri arasında yer alan 3. Boğaz Köprüsü iki hafta sonra açılıyor. Köprü, gayrimenkul sektörüne de canlılık getirecek ve adeta altın gibi değerlenecek. İşte proje kapsamında değerlenen bazı ilçeler...