Diğer Sonuçlar
 • Esenyurt Terrace Mix Evleri fiyatları!

  Terrace Mix projesi Tem Bahçeşehir Gişeleri'ne 3 kilometre, E-5'e 500 metre, Atatürk Havalimanı'na 10 kilometre uzaklıkta yükseliyor. Peki Esenyurt Terrace Mix Evleri fiyatları ne kadar?

 • Anadolum İdol ne zaman teslim?

  Anadolum İdol projesi Tuzla E-5’e 3,5 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 9 kilometre, Viaport AVM’ye 7 kilometre uzaklıkta hayata geçiriliyor. Peki Anadolum İdol ne zaman teslim edilecek?

 • 3. havalimanı MIPIM Mega Proje Ödülü’ne aday oldu!

  İstanbul Yeni Havalimanı, dünyanın en prestijli gayrimenkul fuarı MIPIM’de sahibini bulacak ‘Geleceğin En İyi Mega Projesi Ödülü’nde, jüri önerisiyle kısa listeye kaldı.

 • Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün çevresi imara açılmayacak!

  İstanbul’da 3. köprü ve 3. havalimanı projelerinin çevreye maliyeti ne oldu? Kuraklık konusunda NASA ile yaşanan polemikte son durum ne? Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu cevapladı...

 • Halkbank, mega projelere verdiği destekle Türkiye'ye değer katıyor!

  3. Havalimanı Yavuz Sultan Selim ile Osman Gazi Körfez Geçiş Projesi'ne kredi sağlayan Halkbank'ın Genel Müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu "Mega projelere verdiğimiz destek ve teşviklerle Türkiye'ye değer katacağız" dedi.

 • 3. havalimanı bir çok ülkeden daha büyük!

  Başbakan Binali Yıldırım, "Dünyanın en büyük havalimanı, yeni İstanbul havalimanı... Bu projenin ederi ne kadar biliyor musunuz? 35 milyar. 35 milyar ne anlama geliyor size söyleyeyim. Dünyanın irili ufaklı birçok ülkesinin bütçesinden daha büyük.

 • Vadişehir'de kaba inşaat bitti!

  Gayrimenkul sektörünün son dönemdeki gözdesi Başakşehir, kamu yatırımlarıyla da değerine değer katıyor. Özellikle Şehir Hastanesi, Şehir Parkı, Metro, 3. Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne yakınlığıyla büyük bir potansiyele sahip olan Başakşehir'de konut yatırımları da hız kesmeden devam

 • Sancaktepe Resim İstanbul yeni fiyat listesi 2017!

  Sabiha Gökçen Havalimanı'na, Kartal sahiline ve Ataşehir Finans Merkezi'ne 10 dakika mesafede konumlandırılan Ortadoğu Resim İstanbul projesi 3 etap şeklinde tasarlandı...

 • 3. Havalimanı metrosu ne zaman açılacak?

  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Gayrettepe-Yeni Havalimanı metro hattı çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Arslan, "Havalimanına ilk metro hattını 2019’da açmayı planlıyoruz." dedi.

 • 3. Havalimanı'na ilk uçağın ne zaman ineceği belli oldu!

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan mega projelerle ilgili açıklamalar yaptı. Arslan açıklamasında 3. Havalimanı'na ilk uçağın ne zaman ineceği açıkladı.