Diğer Sonuçlar
 • Avrupa Konutları Tem 2'de erken teslim!

  Avrupa Konutları markasıyla öne çıkan Artaş Grubu, daha öncekiler gibi TEM 2 projesinin teslimini de erken yapacak. Projenin 2015 Nisan olarak belirtilen teslim tarihi, önümüzdeki yılın ilk ayına çekildi...

 • Avrupa Konutları Tem 2 projesi Ocak 2015'te teslim!

  Artaş Grubu, Avrupa Konutları TEM 2 projesinin de teslim tarihini şimdiden öne çekti. Avrupa Konutları TEM 2'de inşa çalışmaları da hızla devam ederken, 2015 Nisan olarak belirtilen teslim tarihi 2015 Ocak'a çekildi.

 • Demir İnşaat Demir Romance ödemeleri!

  Daire teslimleri 2015 yılı Ağustos ayı içerisinde gerçekleşecek olan Demir Romance Konutları İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü'nde hayata geçiriliyor. İşte Demir İnşaat Demir Romance ödemeleri...

 • Avrupa Konutları Kale’nin ofis ve dükkanları satışa çıkıyor!

  Artaş İnşaat’ın Topkapı’da, Kale Grubu’na ait arsa üzerinde inşa ettiği Avrupa Konutları Kale’nin ofis ve dükkanları satışa çıkıyor. Avrupa Konutları Kale’nin basın toplantısı 26 Mayıs 2015 Salı günü gerçekleşecek.

 • Lavinya Marmara 2 Konutları!

  Lavinya Marmara 2 Konutları İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece'de inşa ediliyor. 2015 yılı sonunda yapımına başlanacak olan proje 22 bin 870 metrekare arsa üzerinde yükseliyor.

 • Avrupa Konutları Dragon Boat'ta 2 şampiyonluk kutladı!

  AVRUPA Konutları markalı konut projelerinin komşuları 2015 'te Dragon Boat 'ta iki şampiyonluğa birden imza attı.

 • Dragon Boat Festivali’nde 2015 şampiyonu Avrupa Konutları oldu!

  Avrupa Konutları markalı konut projelerinin komşuları 2015 yılında dragon Boat’ta iki şampiyonluğa birden imza attı. Kurumlararası Dragon Boat Festivali’nde 2015 şampiyonu Avrupa Konutları takımı oldu.

 • Avrupa Konutları 2 yeni projesini hayata geçirecek!

  2015 yılının Artaş inşaat için başarılı geçtiğini belirten Artaş inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, 2016 yılında Avrupa Konutları markası ise 2 yeni konut projesi hayata geçireceklerini dile getirdi.

 • Süleyman Çetinsaya: 2016'da konut talebi artacak!

  Artaş Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, 2015 yılında seçimler dolayısıyla ertelenen konut talebinin 2016'da gündeme geleceğini söyledi. Çetinsaya, Avrupa Konutları markalı 2 yeni projeye başlayacaklarını açıkladı.

 • Avrupa Konutları 2016'da iki projesini satışa sunacak!

  Avrupa Konutları markasıyla 2015'te iki projesini satışa sunan Artaş İnşaat, 2016'da Avrupa Konutları markalı iki projesini daha satışa sunacak. Artaş'ın yeni projeleri Avrupa Konutları Başakşehir ve Avrupa Konutları Atakent isimlerini taşıyacak.