Emlak Konut Ispartakule 5. Etap ihalesine en yüksek teklifi kim verdi?

Ispartakule 5. Etap ihalesi

Sur Yapı – Hatay Akpınar İş Ortaklığı’nın en yüksek teklifi verdiği, Emlak Konut Avcılar Ispartakule 5. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşım İşi ihalesinin birinci oturumu yapıldı.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul Avcılar Ispartakule 5. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşım İşi ihalesinin birinci oturumu bugün gerçekleştirildi.

Stüdyo 24 projesi ve Unikonut projesine komşu olan Emlak Konut Ispartakule 5. Etap arsa ihalesine toplam 5 firmadan teklif geldi. İhalenin ikinci oturum tarihi henüz açıklanmadı.

En yüksek teklif Sur Yapı – Hatay Akpınar İş Ortaklığı’ndan
Emlak Konut Ispartakule 5. Etap arsa ihalesine en yüksek teklif Sur Yapı – Hatay Akpınar İş Ortaklığı’ndan geldi. Firma arsa satışı karşılığı gelir payı toplam geliri olarak 25 milyon TL, arsa satışı karşılığı satış toplam geliri olarak ise 125 milyon TL teklif verdi.

İhalede en yüksek ikinci teklifi Özülke İnşaat ve Torkam İnşaat verdi. Her iki firma da Emlak Konut’a arsa satışı karşılığı gelir payı toplam geliri olarak 20 milyon TL, arsa satışı karşılığı satış toplam geliri olarak ise 100 milyon TL sundu.

İhalede verilen en yüksek üçüncü teklifi Siyahkalem Mühendislik İnşaat verdi. Firma arsa satışı karşılığı gelir payı toplam geliri olarak 10 milyon TL, arsa satışı karşılığı satış toplam geliri olarak ise 100 milyon TL verdi.

Dördüncü en yüksek teklif ise İhlas Yapı – Site Gayrimenkul’den geldi. Firma arsa satışı karşılığı gelir payı toplam geliri olarak 10 milyon TL,arsa satışı karşılığı satış toplam geliri olarak ise 50 milyon TL teklif verdi.

Emlak Konut Avcılar Ispartakule 5. Etap ihalesindeki söz konusu arsanın toplam parsel alanı 47 bin 168,49 metrekare, 82 bin 336,98 metrekare emsale esas inşaat alanı olarak açıklandı. Arsaya yaklaşık 823 adet dükkan yapılacak.

Avcılar Ispartakule 5. Etap arsa bilgisi:
1-) 633 ada 2 parsel 19 bin 915,64 metrekare parsel alanına, 39 bin 831,28 metrekare emsale esas inşaat alanına sahip.
2-) 678 ada 8 parsel 8 bin 320,67 metrekare parsel alanına, 16 bin 641,34 metrekare emsale esas inşaat alanına sahip.
3-) 678 ada 9 parsel 12 bin 932,18 metrekare parsel alanına, 25 bin 864,36 metrekare emsale esas inşaat alanına sahip.

Emlak Konut Ispartakule 5. Etap ihalesindeki arsa ticaret imarlı olarak açıklandı.6 bin metrekare park alanının yer aldığı arsanın bina yüksekliği belirtilmiyor.

İhaleye söz konusu olan alanlarda büro, işhanı, gazino, lokanta, çarşı, çok katlı mağaza, banka, otel, sinema, tiyatro, apart daire, ofis, sosyo kültürel tesis, yönetim ile ilgili tesisler, özel eğitim tesisleri, özel sağlık tesisleri gibi kullanım alanları yapılabilir.
Birinci oturum sonuçları için tıklayın