Emlak Konut GYO’dan 240 aya varan vadelerle Ramazan fırsatı!

Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Emlak Konut GYO yönetim kurulu üyeleri

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı büyük Ramazan fırsatı sunuyor. 23 Haziran’da yapılacak olan açık artırma ihalesi ile çeşitli projelerdeki arsa ve ticari alanları satışa çıkaran Emlak Konut GYO ihalesine katılacaklar için şartlar aşağıda yer alıyor.

Çeşitli projelerdeki arsa ve ticari alanları açık artırma ihalesi ile satacak olan Emlak Konut GYO 240 aya varan vade ve diğer ödeme seçenekleri sunuyor.


Emlak Konut GYO’nun satışa çıkardığı arsa ve ticari ünitelerden bazıları şöyle; Esenler Emlak Konutları’nın dükkanları, Bahçekent Emlak Konutları’nın ofisleri ve İzmir Karşıyaka’da arsa…

Emlak Konut arsa ve ticari üniteler açık artırma ihalesi
İhaleye katılacak isteklilerin aşağıda belirtilen adımları, en geç 22/06/2016 tarihi saat: 17:30’a kadar yerine getirmesi gerekmektedir.

1. Adım: İsteklilerin www.emlakkonut.com.tr web adresinde talep edilen tüm bilgilerini girmeleri gerekmektedir. Bilgiler eksiksiz girildiği takdirde, sistem tarafından müşteri numarası üretilecektir.

2. Adım: İsteklilerin, Geçici Teminat Bedellerini, nakit ya da teminat mektubu şeklinde vermeleri gerekmektedir. (Bilgi: Şartname Madde:12)

3. Adım: İstekliler, aşağıda belirtilen adrese, Geçici Teminat Mektuplarını (teminat nakit ise dekontlarını) ve Şartname Madde:11’de belirtilen diğer evraklarını Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Genel Müdürlüğü / Pazarlama Müdürlüğüne ( Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:7/2B Batı Ataşehir / İSTANBUL) teslim etmeleri gerekmektedir.

4. Adım: Evrakların eksiksiz teslim edilmesi ve istekli tarafından Açık Artırmaya Katılım ve Yüklenim Belgesinin imzalanması durumunda, Pazarlama Müdürlüğü yetkilileri İstekliye İhale Bayrağını teslim edecektir. Buraya kadar izlenecek tüm adımların en geç 22/06/2016 tarihi saat: 17:30’ye kadar yerine getirilmesi gerekmektedir.

Web: www.emlakkonut.com.tr
Tel: 0216 579 15 15

, , , , , ,