Elexus Hotel Kıbrıs’ın açılışı gecikti!

Kıbrıs Elexus Hotel

Kıbrıs ekonomisinin son dönemdeki en büyük yatırımı Elexus Hotel, Ağustos ayında açılacak deniyordu ama inşaatı bitmedi. İşte detaylar..

Bürokratik engeller, kalifiye eleman sıkıntısı, bir de yaz günü bastıran aşırı sıcaklar derken Kıbrıs’ta iş yapmak, başladıysanız da o işi zamanında yetiştirmek iş insanlarının önündeki büyük engellerden biri. Bu sürecin son mağduru da ETS Tur ve AtlasGlobal Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy..

Ersoy’un büyük projesi, Kıbrıs’ın en yeni ve en büyük turizm yatırımı Elexus Hotel uzun süredir konuşuluyor. Tasarımı ve konseptiyle büyük ilgi uyandıran Elexus’un Ağustos ayında açılması planlanıyordu. Tüm hazırlıklar, duyurular bu tarihe göre yapıldı.

Fakat Murat Ersoy’un hesabı, Kıbrıs’a uymadı. İnşaat beklenen sürede bitmedi. Özellikle Türkiye medyasında Ağustos ayında hizmete gireceği sık sık paylaşılan Elexus Hotel’in açılışı şimdiden gecikti.

Bir yandan inşaat çalışmalarının, diğer yandan da personel alımının sürdüğü otelin ne zaman tamamlanıp açılacağı henüz belli değil..

KIBRIS EMLAK MERKEZİ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*