Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Ebruli Ispartakule projesinin lansmanı yapıldı. Fiyatların 446 bin TL’den başladığı projede 2 oda 1 salon şeklinde daire tipleri sunuluyor.

Sıtar İnşaat, Aslan Yapı, Torkam İnşaat Adi Ortaklığı tarafından inşa edilen Ebruli Ispartakule projesi Emlak Konut GYO güvencesiyle yükseliyor.


Ebruli Ispartakule projesi Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen toplantıyla tanıtıldı. Ebruli Ispartakule, Toplantıya Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, Sıtar İnşaat İcra Kurulu Başkanı Müslim Güzel, Aslan Yapı İcra Kurulu Üyesi Mesut Aslan ve Yüksek Mimar Uğur Özgüven katıldı.

2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana gelen Ebruli Ispartakule projesi 600 milyon TL yatırım bedeline sahip.

Ebruli Ispartakule projesinde 724 daire ve 52 ticari ünite yer alıyor. 41 bin 168 metrekare arsa alanına sahip projede 114 metrekareden başlayan 2+1, 162 metrekareden başlayan 3+1 ve 192 metrekareden başlayan 4+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Ebruli Ispartakulı proje lansman toplantısı konuşan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum: “Emlak Konut olarak, gelişim akslarında yeni projeler hayata geçirilmesi konusunda büyük rol oynuyoruz. Bu akslardan birinin de İstanbul’un yükselen değeri, planlı alt yapısı, kentsel hizmetleri ile öne çıkan Ispartakule olduğuna inanıyoruz. Yüklenicimiz Sıtar İnş. A.Ş., Aslan Yapı ve Torkam ile gerçekleştireceğimiz “Ebruli Ispartakule” projemiz, projenin yükseleceği bölge açısından ayrı bir öneme sahip. Atatürk Havalimanı’na ve  3.Havalimanı’na yakınlığıyla, Kuzey Marmara bağlantı yoluyla Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 15-20 dakika ve yürüme mesafesindeki metroyla İstanbul’un her lokasyonuna kolaylıkla bağlanabileceğiniz, 724 konut ve 52 cadde mağazasından oluşan bir hayal dünyası ortaya çıkarıyoruz. Toplamda 600 milyon liralık satış toplam gelirine sahip olacak Ebruli Ispartakule projesinin yüzde 22’si olan 132 milyon TL Emlak Konut şirket payı olacak. Toplamda 47 bin 168 metrekare alan üzerinde hayata geçirilecek Ebruli Ispartakule projesinde evlerin cadde mağazalarıyla çevrili olduğu bir meydan, ağaçların ve süs havuzlarının bulunduğu 6 bin metrekarelik park ve özellikle araç trafiğine kapalı alanlarda çocuklarımızın ve gençlerimizin keyifle zaman geçireceği sosyal alanlar mevcut.” dedi.

 

Sıtar İnşaat İcra Kurulu Başkanı Müslim Güzel ise projeyle ilgili olarak, “İstanbul’un gelişen yüzü olarak nitelendirilen Ispartakule, TEM Otoyoluna 2 kilometre mesafede olması ve metronunda bölgeye gelmesi ile birlikte ulaşılabilirliği kolay katma değeri yüksek bir projeye imza attığımızın farkındayız. Uzun süren bir projelendirme aşamasının ardından, bölgede yepyeni bir konsept oluşturmak için büyük emek harcadık ve Ebruli Ispartakule projesi tamamlandığında sakinlerinin günlük ihtiyaç ve konforu için her türlü imkânı sunan, ulaşılabilirliği kolay, merkezi, içerik ve donanım anlamında güvenli bir proje olarak yükselecek.  4 katlı konaklar ile 28 katlı blokların yer aldığı Ebruli Ispartakule, İstanbul’un en önemli ulaşım güzergâhı olan Tem Otoyolu’na 2 kilometrelik ve yapılacak olan metroya yürüme mesafede bulunuyor. Biz de lansmanla birlikte 84 ay 0 faizli kamanyaya dahil olarak projemizin satışlarına başlıyoruz. Bu konuyla ilgili, sizlerin huzurunda Emlak GYO Genel Müdürü Murat Kurum’a sektöre olan destek ve teşvikleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Lansman dönemine özel dairelerin metrekare başlangıç fiyatlarını 3 bin 500 TL olarak belirledik ve Emlak Konut GYO’nun yeni kampanyası dahilinde yüzde 10 peşin, 84 ay 0 faizle konut alıcılarına sunduk” dedi.

 

2020 yılında teslim edilecek Ebruli Ispartakule projesi Kanal İstanbul güzergahına yakınlığıyla dikkat çekiyor. Proje Ispartakule metrosu ve TEM’e de yakın konumda yer alıyor.

 

Tel: 444 26 93

Web: http://www.ebruliispartakule.com

, ,