Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Dumankaya’da kampanya! Esnek ödeme koşulları

Dumankaya, yeni kampanyası ile daire sahibi olmak isteyenler için esnek ödeme koşulları sunuyor.

‘Biz esnetiyoruz’ sloganı ile çıkan kampanyada daire sahibi olmak isteyenlere özel teklifler ve vade avantajları ile her bütçeye uygun ödeme seçenekleri oluşturuluyor. Kampanya kapsamında, dumankaya’nın Al Mazaya işbirliğiyle İstanbul Maltepe’de hayata geçirdiği Ritim İstanbul projesinde daire sahibi olmak isteyenler 0 faiz veya yüzde 12 indirim ve mayıs ayına özel ilave yüzde 5 indirim seçenekleriyle evlerini alabilecek. Home Office, 2+1, 3+1, 3.5+1, 4+1 dubleks gibi daire seçeneklerinin olduğu Ritim İstanbul’da fiyatlar 407 bin liradan başlıyor.


İstanbul Sancaktepe’de yükselen Dumankaya Mozaik projesinde ise stüdyo, 2+1, 3+1 gibi daire seçeneklerine 175 bin liradan başlayan fiyatlarla ve 0 faiz veya yüzde 12 indirimle ayrıca mayıs ayına özel ilave yüzde 5 indirim seçenekleriyle sahip olunabilecek.
Dumankaya, sahil yolunda bulunan ve yalı dairelerinin teslimlerinin başladığı Dumankaya Horizon’da, sınırlı sayıdaki yalı daireleri için özel bir kampanya sunuyor. Kartal’da yatay, geniş, panoramik ve butik bir yaşam alanı olarak tasarlanan Dumankaya Horizon’da 2+1, 3+1, 4+1 gibi daire seçenekleri 792 bin liradan başlıyor.

Milliyet

, , ,