DAP İzmir’de 2 bin 300 lira taksitle! Lansmanı yapıldı!


DAP İzmir’de taksitler 2 bin 300 liradan başlıyor. DAP Yapı imzasını taşıyan“DAP İzmir” projesinin lansmanı bugün gerçekleştirildi.

DAP Yapı tarafından İzmir’de inşa edilen projede topraktan satışlar başladı. 1 yıl kira avantajı sağlanan projede yatırımın 10 – 12 yılda kendini amorti etmesi sağlanıyor.

Dap Yapı İstanbul dışındaki ilk konut yatırımını İzmir’de hayata geçiriyor. 211 metrekareye kadar geniş dairelerin yer aldığı projoede 1+0 ile 3+1 arasında daire tipleri sunuluyor.

Lansmanı bugün Çırağan Sarayı’nda yapılan DAP İzmir projesinde kişiye özel ödeme planı sunuluyor. Düşük peşinat ve 1 yıl kira garantisi gibi (Ege Bölgesi’nde daha önce uygulanmamış) avantajlar sunulan projede 14 bin 950 liradan başlayan peşinat ve 2.300 liradan başlayan taksitler bulunuyor.

 

“Sürprizler yapmaya devam ediyoruz”

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, yoğun talebi geri çevirmemek adına topraktan satışa sundukları DAP İzmir projesinin lansman kampanyasını henüz başlatabildiklerini açıkladı ve sözlerine şöyle devam etti;

“Alıcı ve yatırımcılarımızın isteklerini geri çevirmemek adına lansmanını bile yapamadığımız projemizi topraktan satışa sunduk ve çadır kurarak çok kısa bir sürede önemli bir bölümünün satışını tamamladık. İzmir’de ilk projemiz olması sebebi ile başlangıç fiyatlarını ‘jest’ niteliğinde mümkün olduğunca aşağıya çektik. Bununla da yetinmeyip 1 yıl kira garantisi vererek yatırımın 10-12 yılda kendini amorti etmesini sağlıyoruz. Projemizin konumlandığı bölge yakın gelecekte İzmir’in en değerli bölgesi haline gelecek ve yüksek prim yapacak. Başta İzmirliler olmak üzere DAP İzmir’den konut sahibi olmak isteyenlerin bu avantajlı koşulları kaçırmamasını tavsiye ederiz.”

 

Tel: 444 93 27
Web: http://dapyapi.com.tr/dapizmir/