Damga Metro Göztepe projesinde ön talep toplanıyor. Toplamda 273 daireden meydana gelen proje Bağcılar’ın en büyük kentsel dönüşüm projelerinden biri olacak.

Damga Konut Yapı A.Ş imzasıyla inşa edilen Damga Metro Göztepe projesinde dükkanlarda bulunuyor. Arsa alanı 8 bin 83 metrekare olarak belirtilen projede dairelerin büyüklükleri 120 metrekare, 125 metrekare, 128 metrekare, 130 metrekare olarak tasarlandı.


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

Damga Metro Göztepe projesinde 3+1 şeklinde daireler dizayn edildi. Metrekare birim fiyatlarının 4 bin 750 TL’den başladığı projede yüzde 20 peşinde ve 30 aya varan vade yapılıyor. Ayrıca peşin ödemelerde yüzde 15 indirim imkanı sağlanıyor.

Birçok sosyal alana sahip projede spor tesisleri, hamam, sauna, kamelyalar, süs havuzları, otopark bulunuyor. Projede yüzde 65’lik alan yeşil alana ayrıldı.

3. Havalimanı yolu, TEM ve Basın Ekspres’e, Mahmutbey-Mecidiyeköy Metrosu aktarma istasyonuna yürüyüş mesafesinde yer alan Damga Metro Göztepe projesi İstoç, Oto Center ve Ticari Kurumlara da yakın konumda bulunuyor.

 

Web: http://www.damgametrogoztepe.com/
Telefon: 0212 550 08 88
Ezgi Delibeyoğlu/Emlaktagundem.com

, ,

Hemen Teslim 5 proje