Çankırı Kızılırmak başvuruları bugün başlıyor!

 


Çankırı Kızılırmak başvuruları bugün başlıyor. Toplamda 4 daireden meydana gelen projede 2 oda 1 salon şeklinde daire tipleri sunuluyor.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 4 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 26 Şubat 2018 – 29 Haziran 2018 tarihleri arasında Açık Satışa sunulacak.


26 Şubat 2018 – 29 Haziran 2018 tarihleri arasında başvuruların kabul edileceği TOKİ Çankırı Kızılırmak projesinde satışlar TC. Ziraat Bankası AŞ. Sadece Temerküz Şube tarafından gerçekleştirilecek.

4 adet 58.37 metrekare 2+1’lerden meydana gelen projede fiyatlar 103 bin 49,42 TL ile 112 bin 851,27 TL arasında değişiyor. Taksit ödemeleri 343,50 TL’den başlıyor.

Konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin;

– T.C. vatandaşı olması,
– Başvurulan projenin bulunduğu il sınırları içerisinde 1 (bir) yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması,
– Başvuru sahibinin kendisinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması ve tapuda kayıtlı kat irtifaklı/kat mülkiyetli bağımsız bir bölümün veya müstakil konutunun bulunmaması (tarla, bağ, bahçe, köyevi ve işyeri hariç)
– Başvuru tarihi itibariyle 25 yaşını doldurmuş olması gerekmekte olup, ancak, eşi vefat etmiş olan çocuklu dul bayanlarda yaş şartı aranmamaktadır.
– Aylık hane halkı gelirinin, en fazla net 4.500 TL olması, (Başvuru sahibinin, eşinin ve velayeti altındaki
çocuklarının gıda, yol, vs. her türlü aldıkları yardımlar dahil olmak üzere toplam hane halkı aylık net gelirinin en fazla 4.500 TL olması gerekmektedir.)

 

, ,

Hemen Teslim 5 proje