ÇamlıYaka Konakları’nda ön talep zamanı! Yeni proje!

Çam ormanlarının yanı başında müstakil bahçeli ve teraslı lüks evlerden meydana gelecek ÇamlıYaka Konakları projesi Ege Yapı imzasını taşıyor.

Ön talep toplanan ÇamlıYaka Konakları Ege Yapı tarafından İstanbul Çekmeköy’de inşa ediliyor. 19 bin 46 metrekare inşaat alanına sahip proje 11 blokta 66 bağımsız birimden oluşuyor.


ÇamlıYaka Konakları’nın iki yılda teslim edilmesi öngörülüyor. Projede “kuşlar hayallerine konacak, masallar gerçek olacak” sloganıyla ön talep toplanıyor.

ÇamlıYaka Konakları projesinde birimler az katlı olarak yükseliyor. Müstakil bahçeli ve teraslı evlere yer verilen projede ödeme işlemleri şirket bünyesinde 24 ve 36 ay vadeli olarak yapılıyor.

H. İnanç Kabadayı: “Lüks site hayatını, villa konforundaki evler yaşamak isteyenler için doğru adres”
Çekmeköy’deki yeni projesini değerlendiren Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, şunları söyledi:

“Ege Yapı olarak açıkladığımız yatırımlar zincirinin bir halkasını daha duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. %75’lik yeşil alanıyla Çekmeköy, hızlı ve planlı bir şekilde kentleşen ancak İstanbul’un dört mevsim doğayla iç içe kalmayı başarmış ayrıcalıklı bölgelerinden biri olarak göze çarpıyor. Yatay yapılaşma ile birlikte yüksek yoğunluktaki ormanların getirdiği huzur ve sağlıklı yaşam şehirden uzaklaşmadan doğaya yakınlaşmayı sağlıyor. Çekmeköy, mevcut metro hattı ve üçüncü köprüye yakınlığı ile çok farklı lokasyonlarda çalışan, yaşam kalitesine önem veren insanlar tarafından tercih edilen bir ilçe olarak dikkat çekiyor. Çekmeköy’ün hem yaşamak isteyenler hem de yatırım yapmak isteyenler için çok doğru bir yer olduğuna inanıyoruz. Ön talep topladığımız ve yakın zamanda satışına başlayacağımız yeni projemiz; çam ormanlarının yanı başında, Çekmeköy’ün merkezinde, çok özel bir konumda. Yeni hayata geçecek metro hattına yakın mesafesiyle ÇamlıYaka Konakları, şehrin içinde karmaşıklığın dışında lüks bir yaşam sunacak. Lüks site hayatını villa konforundaki evlerde yaşamak isteyenler için en doğru adres olacak ÇamlıYaka Konakları ile, bahçe kullanımlı ve geniş teraslı evlerin bulunacağı gerçek bir yaşam projesini hayata geçireceğiz.”

Tel: 444 5 343
Web: http://www.egeyapi.com/proje-detay/gayrimenkul-projeleri/on-talepteki-projeler/camliyaka-konaklari.html

, ,