Bakırköy City www.bakirkoycity.com.tr web sitesi açıldı!

Bakırköy City 2

Bakırköy City www.bakirkoycity.com.tr web sitesi açıldı. Daire seçeneklerinin 2+1 ile 4+1 arasında farklılık gösterdiği projede daire alanları 87 ile 217 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Bakırköy City www.bakirkoycity.com.tr web sitesi açıldı. Teslimlerin 207 yılında yapılması öngörülen proje konum olarak İstanbul Bakırköy’de inşa ediliyor.

Beyaz İnşaat tarafından hayata geçirilen Bakırköy City projesi 200 milyon TL yatırım bedeliyle yükseliyor. Bakırköy City projesinde daire büyüklükleri 87 metrekareden başlıyor ve 217 metrekareye kadar ulaşıyor.

9 bin 933 metrekarelik alan üzerinde yayılan projede ödeme planı kapsamında firma bünyesinde 36 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor.

Blokların 10 katlı olarak dizayn edildiği Bakırköy City’de inşaat alanı 43 bin metrekare olarak belirlendi. Bakırköy City www.bakirkoycity.com.tr web sitesi açıldı.

Bakırköy City projesinde daire tipleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak tasarlandı. 2017 yılının Haziran ayında teslimlerin yapılması planlanan projede toplamda 163 tane konut ve 33 tane mağaza mevcut.

Bakırköy City’de metrekare birim fiyatlar 12 bin TL’den başlıyor. Projede banka kredisi ile ödemeler yapılabiliyor.

Bakırköy City nerede?
Adres: Kartaltepe Mahallesi, Koşuyolu Caddesi, Bakırköy

Bakırköy City fiyat!1

19 soruda Beyaz İnşaat Bakırköy City projesi!

Bakırköy City iletişim
Telefon: 444 40 29
Web: www.bakirkoycity.com.tr
Ezgi Delibeyoğlu/Emlaktagundem.com