Bakırköy City peşin ödemelerinde yüzde 12 indirim!

Bakırköy City Beyaz İnşaat projesi

Beyaz İnşaat – Göktaşlar Ortak Girişimi ile Bakırköy’ün markalı lüks konut projeleri arasında yerini alan Bakırköy City’e konut alıcılarının yoğun ilgisi devam ediyor. Bölgenin en değerli lokasyonunda yer alan projede firma, yatırımcıya alternatifli uygun ödeme fırsatı sunuyor.

İstanbul’un en merkezi noktalarından Bakırköy’de, sahile yürüme mesafesinde konumlandırılan Bakırköy City’de avantajlı satışlar başladı. Projede metrekaresi 12 bin TL’den başlayan lansman fiyatlarının yanı sıra peşin alımlarda yüzde 12 indirim fırsatı sunuluyor. Firma ayrıca, konut alıcılarına anlaşmalı bankalar aracılığı ile 0.80’den başlayan faiz oranlarıyla 120 aya kadar uygun kredi imkanı sunarken, yüzde 25 peşinatlı alımlarda ise 36 ay sıfır faiz fırsatı sunuyor.

Bakırköy’deki eşsiz konumuyla dikkat çeken proje, 200 milyon TL’lik yatırım bedeli ile toplam 43 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde 163 konut ve 33 ticari üniteden oluşuyor.
Bakırköy – Veliefendi Hipodromu’nun karşısında konumlanan proje, sosyal donatıları ve 7 bin metrekare peyzaj alanlarıyla yatırımcısına yüksek standartlarda konforlu bir yaşam sunuyor.

DENİZ MANZARALI LÜKS DAİRELER

Estetik mimariye sahip 10 katlı bloklardan oluşan projede kesintisiz deniz manzaralı daireler yer alıyor. İki etap olarak geliştirilen projede; 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan üç tip daire seçeneği sunuluyor. Ferah kullanım alanları sunacak şekilde tasarlanan 2+1 daireler 87 ile 118 metrekare, 3+1 daireler 128 ile 161 metrekare, 4+1 daireler ise 198 ile 217 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

SOSYAL DONATI ZENGİNİ BİR PROJE

Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip Bakırköy City’de; açık – kapalı dört mevsim yüzme havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, hobi odaları, kar odası, tuz odası, tepiderium, çocuk oyun alanları, basketbol sahası ve tenis kortu bulunuyor. Projede ayrıca her daireye 2 araçlık kapalı otopark alanı da yer alıyor.

ULAŞIMIN MERKEZİNDE BİR PROJE
Yüksek yatırım potansiyeline sahip proje ulaşım açısından da son derece avantajlı bir konumda yer alıyor. Bakırköy Çevreyolu ve Sahil Yolu arasında yer alan Bakırköy City, Metrobüs, tramvay, deniz otobüsü ve Marmaray’ın da bulunduğu bir hattın üzerinde yükseliyor.

İstanbul’un en işlek ulaşım aksında konumlanan ve toplu ulaşım ağı ile çevrili bir bölgede bulunan Bakırköy City, Sahil Yolu’na ve E-5 Otoyolu’na 3 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 8 dakika mesafede bulunuyor.

İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği projenin teslimleri ise Haziran 2017’de başlayacak.
www.bakirkoycity.com.tr