Babacan Holding’in 4 projesinde bayrama özel kampanya!

Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


 

 


Babacan Holding konut sahibi olmayı kolaylaştırmak için birbirinden özel kampanyaları hayata geçirmeye devam ediyor. ‘Babacan Port Royal’, ‘Babacan Premium’, ‘Babacan Palace’ ve ‘Prime Suites’ projelerinden Kurban Bayramı tatili boyunca konut alanlara birbirinden özel ödeme fırsatları sağlanıyor. Satış ofisleri ise bayramın üçüncü gününden itibaren hizmet vermeye devam ediyor.

40 ay sıfır faiz ya da yüzde 17 net indirim…

Lokasyonun en prestijli, en iddialı, en kaliteli ve en ulaşılabilir projesi ‘Babacan Port Royal’, toplam 5 blok, 814 daire ve 37 adet ticari üniteden meydana geliyor. Yeşilköy Atatürk Havalimanı’nın tam karşısında, E-5 yolu yakınında konumlanan ‘Babacan Port Royal’de alan büyüklükleri 37 ile 212 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.

5 blok olarak yükselen projenin mimari tasarımı ise dünyaca ünlü Portekizli Addon Grup imzası taşıyor. Teslimlerin Mayıs 2019’da gerçekleştirilmesi planlanan ‘Babacan Port Royal’ metroya sıfır konumuyla da yatırımcıların ayrıca dikkatini çekiyor. ‘Babacan Port Royal’de yerini almak isteyenleri 40 ay sıfır faiz ya da yüzde 17 net indirim fırsatı bekliyor, fiyatlar ise 269 bin TL’den başlıyor.

E-5’e 1 dakika ve İDO’ya 10 dakika mesafede yer alan ‘Babacan Port Royal’, CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy deniz otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi alanlara yakın konumlanıyor.

Yaklaşık 10 futbol sahası büyüklüğünde kamuya ait yeşil parka komşu projede ayrıca geniş yürüyüş, dinlenme, eğlenme alanları ve süs havuzları da mevcut. Bin metrekarelik kapalı alanı, sosyal donatılar için ayrılan ‘Babacan Port Royal’de fitness, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası mevcut.

2. etapta lansman öncesi ödeme kolaylığı

Babacan Holding imzasıyla Beylikdüzü E-5 Üzerinde yükselen ‘Babacan Premium’ projesinin 2. etabı için ön talep toplanmaya devam ediliyor. Beylikdüzü E-5 üzerinde konumlanan ‘Babacan Premium’ residence, tower, terrace ve home officeden meydana geliyor.

Toplam 1009 konuttun yer aldığı projenin 2. etabında 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşan 117 konut bulunuyor. Lansman öncesinde ödeme ve fiyat avantajıyla ön talep toplanmaya devam edilen ‘Babacan Premium’da fiyatlar 292 bin TL’den başlıyor. Projeden firma bünyesinde 40 ay 0 faiz ile konut sahibi olmak mümkün.

E-5’e 100 metre, metrobüs durağına 100 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km mesafede konumlanan projeden İstanbul Üniversitesi de dahil ve birçok özel üniversiteye toplu taşıma araçlarıyla 10 dakika içinde ulaşılıyor.

Peşinatsız aylık 1.950 TL taksit imkanı…

Beylikdüzü bölgesinin en lüks projesi olma özelliği taşıyan ‘Babacan Palace’ta teslimler hemen gerçekleşiyor. 5 yıldızlı otel konseptine sahip projede toplam 248 adet stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 geniş teraslı süit daireler yer alıyor.

Osmanlı ve İngiliz mimarisinin görkemi ve tarihi dokusunun modern mimari anlayışıyla bütünleştiği ‘Babacan Palace’ projesinden peşinatsız aylık 1.950 TL taksitle konut sahibi olmak mümkün.

Ayrıca konut almak isteyenler istedikleri bankadan kredi kullanabiliyor.

Donanımlı SPA ve buhar banyosuyla da konforun yanı sıra sağlıklı bir yaşamın da kapılarını aralıyor. E-5 ve metrobüs durağına yürüme mesafesinde olan ulaşım kolaylığı ile de dikkat çeken ‘Babacan Palace projesinin sosyal donatıları arasında açık yüzme havuzu, çocuk havuzu ve oyun alanları, fitness, güneşlenme terası, sauna, Türk hamamı mevcut.

Otel konforunda dayalı döşeli daireler…

İstanbul’un prestij hattı Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen otel konforunda rezidans konseptine sahip ‘Prime Suites’ projesinde teslimlere devam ediliyor. ‘Prime Suites’, giriş ve 18 kat olarak tek blok şeklinde 4.500 metrekarelik alan üzerinde Güneşli’de yükseliyor.

Farklı alan büyüklüğüne sahip toplam 142 daireden oluşan ‘Prime Suites’te yer alan daireler eşyalı olarak teslim ediliyor. Benzersiz bir yatırım konseptine sahip olan projede, yatırımcılar dairesini otel yönetimine devrederek yüksek kira getirisi de elde edebiliyor.

İstanbul’un ana arterlerinden TEM Otoyolu’na bağlantısı bulunan ‘Prime Suites’, Atatürk Havalimanı, metro ve metrobüse kolay ulaşım sağlayan çok değerli bir lokasyonda konumlanıyor. Projenin sosyal donatıları arasında ise, yüzme havuzu, business center, housekeeping ve kusursuz rezidans hizmetleri yer alıyor.

 

http://babacanholding.com/

 

 

 

, ,