Aydos Country’de 288 bin 650 TL’den başlayan fiyatlarla!

Aydos Country3
Şehrin gürültü ve stresinden uzak doğa ile iç içe konumu, mimari özellikleri ve peyzajıyla büyük beğeni toplayan Aydos Country’de iki ara ödeme yapılıyor.

Aydos Country, isimlerini ormanın güzelliklerinden alan blok ve meydanları, doğadan ilham alan mimarisi, geniş balkonları ile Aydos Country, herkesi doğal yaşama komşu olmaya davet ediyor.

Gayrimenkulde 41 yıllık deneyimi, kalitesi ve güvenirliği ile yenilikçi konseptleri buluşturan Sinpaş GYO’nun Anadolu yakasında Sancaktepe’de geliştirdiği Aydos Country Projesi’nde sonbahara özel kampanya fırsatı başladı.


Ormana komşu yaşam Aydos Country’de
Aydos Country’de, 50 dönümlük arazi üzerinde her biri geniş balkonlara sahip 900 daire yer alıyor. Aydos Ormanı’nda görülen taş rengi, manolya rengi, kiremit rengi ve koyu yeşil yaprak rengi gibi tonlar mimaride kullanılırken Aydos’un bol oksijenli havasının daha fazla yararlanmak için bütün daire tiplerinde geniş balkonlara yer verildi. Projede evler, doğanın renklerinden ilham alınarak tasarlanan country tarzı özel iç dekorasyonla teslim ediliyor.

İsimlerini ormanın güzelliklerinden alan blok ve meydanları, doğadan ilham alan mimarisi, geniş balkonları ile Aydos Country, herkesi doğal yaşama komşu olmaya davet ediyor.

Doğanın kucağında sağlıklı ve zinde bir hayat Aydos Country’de
Projeye birkaç dakikalık yürüme mesafesindeki Aydos Ormanı’nda yer alan doğal spor imkanlarının yanı sıra Aydos Country’nin içinde de zinde ve sağlıklı bir yaşam için her şey düşünüldü. Yüzme havuzu, fitness & wellness club, tenis kortu, yürüyüş ve bisiklet parkuru, sağlıklı ve zinde bir yaşam için geliştirildi.
Ailelerin ormanda piknik yapıp, kanoyla gezerek ya da gölde balık tutarak doğal yaşamın keyfi sürebileceği Aydos Country’de, çocuklar da güvenle vakit geçirip eğlenebilecekleri doğal bir ortamda büyüyorlar. Farklı yaşlara uygun temalı oyun alanlarının yanı sıra ağaç evler, uçurtma alanı ve su eğlence parkı da Aydos Country’de minik sakinlerini bekliyor.

İstanbul merkezine 10 dakika uzaklıktaki Aydos Country’den 2 ayrı metro hattı ile hızlı raylı sistem ulaşımı sağlanırken, yapımı devam eden 3. köprüye de Sultanbeyli gişelerinden otoyol bağlantısı olacak.

1+1’den 4+1’e farklı yaşam seçenekleri bulunan projede daireler 68 m2’den başlayıp 206 m2’ye kadar değişiklik gösteriyor. Projede 1+1 fiyatları 288 bin 650 TL’den, 2+1 fiyatları 469 bin 650 TL’den, 3+1 fiyatları 566 bin 250 TL’den, 4+1 fiyatları 1 milyon 90 bin 500 TL’den başlıyor. 10 bin peşinat verilen projede iki ara ödeme sonrasında kalan bedel 36 at taksitli olarak tamamlanıyor.

Projenin künyesi
Proje adı: Aydos Country
Bölge: İstanbul Sancaktepe
Konut sayısı: 900
Ev tipi: 68 m2 ile 206 m2 arası daireler.
Teslim tarihi: Mayıs 2017 – Ağustos 2017

Tel: 444 1 440

, , , , , , ,