sinpaş aydos country fiyatlar

Sinpaş GYO’nun Anadolu Yakası’nda Sancaktepe’de geliştirdiği Aydos Country projesinde toplamda 900 adet daire yer alıyor. Peki Aydos Country sonbahar kampanyası kapsamında hangi fırsatlar bulunuyor?

Aydos Country sonbahar kampanyası hakkında bilgi vermeden önce projeden kısaca bahsedelim. 50 dönümlük arazi üzerinde Anadolu Yakası’nda Sancaktepe’de inşa edilen projede 1+1’den 4+1’e farklı yaşam seçenekleri mevcut.


Aydos Ormanı’nda yer alan doğal spor imkanlarının yanı sıra Aydos Country’nin içinde de zinde ve sağlıklı bir yaşam için her şey düşünüldü.

Yüzme havuzu, fitness & wellness club, tenis kortu, yürüyüş ve bisiklet parkuru bulunan Aydos Country’de daire büyüklükleri 68 metrekare ile 206 metrekare arasında değişiyor.

Aydos Country sonbahar kampanyası!
Aydos Country sonbahar kampanyası kapsamında 10.000 TL peşinat ve 2 bin TL’den başlayan aylık ödemelerle konut sahibi olmak mümkün.

İstanbul merkezine 10 dakika uzaklıktaki Aydos Country’den 2 ayrı metro hattı ile hızlı raylı sistem ulaşımı sağlanırken, yapımı devam eden 3. köprüye de Sultanbeyli gişelerinden otoyol bağlantısı olacak.

Aydos Country’de 1+1 daireler için, 30 ay vade farksız ödeme planında, ilk ara ödeme 2016 yılının Şubat ayı sonunda 51 bin 389 TL ve ikinci ara ödeme 2017 yılının Şubat ayında 164 bin 156 TL olarak yapılıyor. Projede teslimlerin 2017 yılında yapılması planlanıyor.

Telefon: 444 1 440
Web: http://aydoscountry.com/
Ezgi Delibeyoğlu/Emlaktagundem.com

, , , , , ,

Hemen Teslim 5 proje