Antplato Halkalı satılık ofis fiyat!

antplato-halkali-satilik-ofis-fiyat
Antplato Halkalı satılık ofis fiyat!
Teslimlerin bu yıl Aralık ayı sonunda yapılması planlanan Antplato projesi İstanbul Avrupa Yakası Halkalı’da Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçiriliyor.

Ant Yapı imzası taşıyan Halkalı Antplato projesi nde 80 metrekare ve 172 metrekare büyüklüğünde iki farklı ofis birimi yer alıyor.

25 katlı olarak dizayn edilen Halkalı Antplato ofis projesinde 176 modüler birimden oluşuyor. Antplato Halkalı’da ofisler , kişisel tercihlere göre ister ofis ister “home office” olarak modüler ve esnek kat planlaması sayesinde 1032 metrekareye kadar genişletilebiliyor.

35 bin metrekare inşaat alanında yükselen Antplato’da 80 metrekarelik ofisler için 1 adet, 172 metrekarelik ofisler için 2 adet, küçük mağaza birimleri için 4 adet, büyük mağaza birimleri içinse 6 adet araç kapasiteli özel otopark alanı ayrılıyor. Ayrıca, hibrit ve elektrikli araç kullanan ofis sahipleri için araçlarını şarj edebilecekleri özel alanlar da bulunuyor.

Halkalı Ant Plato lokasyon olarak Halkalı-Kirazlı metro hattı üzerindeki Mimar Sinan istasyonuna 300 metre, Fatih istasyonuna ise sadece 200 metre uzaklıkta konumlandırılıyor.

Antplato Halkalı satılık ofis fiyat!
Halkalı Antplato’da ofislerin metrekare bazında birim fiyatları ise 4 bin 500 TL’den başlıyor. Projede kişiye özel ödeme alternatifleri sunuluyor.

Adres : Basın Ekspres Yolu Fatih Cad. Halkalı/İstanbul
Tel: 0212 692 00 32
www.antplato.com
Özge ÖZDEMİR/Emlaktagundem.com