Ant Yapı Antplato’da örnek ofisler hazır!

Antplato

Ant Yapı’nın ilk ve iddialı ofis projesi Antplato’da örnek ofisler Mayıs ayı sonunda hazırlandı. Projenin satış ofisi de bina bünyesine taşındı. İnşaat da tüm hızıyla devam ediyor.

Mayıs ayı sonu itibari ile kaba yapı imalatlarında 13. kata ulaşıldı. Giydirme cephe işleriyle ilgili ankraj ve profil montajında 7. kat seviyesine gelindi. Gazbeton imalatları bodrum katlarda tamamlandı, kulede 5. kat seviyesine ulaşıldı. İnce işlerle ilgili alçı sıva imalatlarına başlandı. Asansör, mekanik ve elektrik tesisat işleri iş programına uygun olarak devam etmekte. Antplato, İstanbul’un 21. yüzyılda en parlak ofis bölgesi olmaya aday Basın Ekspres Yolu’nda yer alıyor. Lokasyonunun yanı sıra çalışanların sağlık ve mutluluğunu ön plana almasıyla çağdaş konseptlere uygunluğuyla dikkat çeken Antplato’da rahatlık, işlevsellik ve kalite ön planda. Bünyesinde sosyal ve çözüme yönelik alanlar barındıran proje, çevreye saygılı yeşil bina değerlendirme sistemlerinin en yaygını olan LEED ölçütlerine uygun olarak inşa ediliyor. Modüler bir sisteme sahip olmasıyla metrekare kısıtlanması olmadan istenen büyüklükte ofise sahip olma ve alan içerisinde rahatça hareket etme imkânı sağlıyor. Antplato’da 176 adet ofis birimi bulunuyor. Ofisler “shell & core” olarak teslim edilecek. 3,90 metre yükseklikte tamamen boş ve açık alan olarak alınacak. Dileyenler ofislerin iç mekân imalatının yapımında Ant Yapı’dan destek alabilecekler. Projenin satışlarına 2015 yılının Nisan ayında başlandı. Teslimatı 2016 yılının Aralık ayında gerçekleşecek. Lansman fiyatlarıyla satışa çıkan Antplato her geçen gün değer kazanıyor.

Detaylı bilgi için: Adres: Fatih Caddesi dereboyu sokak no: 4 Halkalı, Küçükçekmece – istanbul (marriott Courtyard International Airport Otel yanı). tel: (0212) 692 00 32
www.antplato.com

EQ Dergisi