Alt Gelir TOKİ Burdur Karamanlı başvuru dönemi bitiyor!

Alt Gelir TOKİ Burdur Karamanlı başvuru dönemi bitiyor. 4 bin TL başvuru bedeli ödenen projede satışlar 21 Mart’ta kura çekilişi ile yapılacak.

Alt Gelir TOKİ Burdur Karamanlı projesinde 11 adet 2+1 konut yer alıyor. Alt Gelir TOKİ Burdur Karamanlı projesinde başvurular TC. Ziraat Bankası AŞ. Sadece Temerküz Şubesine yapılacak.


Ödeme planına göre projede 180 ay, 216 ay ve 240 ay vade imkanı sunuluyor. Taksit ödemelerinin 286 TL’den başladığı projede yüzde 12 , yüzde 15 ve yüzde 20 peşinatla ödeme yapmak mümkün.

KONUT ALMA HAKKI VE KONUT BELİRLEME KURASI:

1. Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası, noter huzurunda; Banka ve İdare yetkilileri denetiminde

gerçekleştirilecektir. Kura çekiliş yeri ve programı daha sonra açıklanacaktır.

2. Kurada konut sayısı kadar asil alıcı belirlenecek olup aynı anda asil alıcıların konutları da kura ile belirlenecektir.

3. Kura sırasında belirlenecektir.

4. Satışa sunulan konut sayısından daha az başvuru olması durumunda kura çekilişi yapılmayacaktır. Başvuru şartlarını sağlayan hak sahipleri kategorilerinin önceliğine
ve başvuru sıralamasına göre İdarenin hazırlayacağı ve ilan edeceği program doğrultusunda konut seçim ve sözleşme imzalama işlemlerini İdarenin belirleyeceği
bloklar/konutlar arasından gerçekleştireceklerdir.

5. Diğer başvuru sahipleri, İdaremiz genel uygulamalarında olduğu üzere başvuru sayısına göre gerektiği takdirde kura ile belirlenecektir.

6. Kura sonucu konut satın alma hakkı kazananlar, sözleşme imzalama aşamasında kendi aralarında becayiş (konut değişikliği) yapabileceklerdir.

, ,

Hemen Teslim 5 proje