Akkent Paradise Gardens’ta araç teslimini Doğa Rutkay yaptı!

doğa

11 Mart Cuma günü gerçekleşen Ünal Akpınar A.Ş Genel Müdürü Birol Akpınar ve Gayrimenkul Koordinatörü Haluk Aktüre’nin de eşlik ettiği törende Akkent Paradise Gardens’tan ev almak isteyenleri sevindiren haberi Doğa Rutkay verdi.

Açıklamaya göre, ev sahibi olmak isteyenler için önemli avantajların sağlandığına değinen Doğa Rutkay, Akkent Paradise Gardens’da peşinatsız esnek ödeme planlarının da içinde bulunduğu kişiye özel ödeme imkanlarının yaratıldığını, ”istediğin zaman öde” modelinin uygulamaya konulduğunu müjdeledi. Doğa Rutkay Akkent bahar kampanyasının Mart Nisan ve Mayıs aylarında devam edeceğini, Ankara’da Akkent’ten ev almanın tam zamanı olduğunu belirtti.


Akkent Paradise Gardens kapalı yüzme havuzundan mini golfe kadar 20’den fazla sosyal donatısıyla Ankaralılardan yoğun ilgi görüyor. Farklı daire seçenekleri , 75 dönüm peyzaj alanı, işletmesi kolay ve bakımı ekonomik konut anlayışıyla Akkent yaşam standartlarını yükselten prestijli bir hayat sunuyor. Ankara’nın en önemli projelerinden olan Akkent Paradise Gardens özelikle çocuklu aileler için bölgenin en prestijli projesi olmasıyla beğeni topluyor.
Web: http://www.akkent.com.tr/

, , , ,