50 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilen 216 Koru Plus projesinin lansmanı bugün Bebek Hotel’de yapıldı. Lansmana, 216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar ve 216 Yapı Satış ve Pazarlama Müdürü Bilal Duman katıldı.

İstanbul Çekmeköy Taşdelen’de hayata geçirilen 216 Koru Plus projesinde fiyatlar 295 bin TL’den başlıyor.


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

Çekmeköy bölgesinde 5. projesine imza atan 216 Yapı 216 Koru Plus projesiyle bu bölgede toplam 200 milyon TL’lik yatırım yaptı.

216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar lansman toplantısında söz alarak, “Bu projemizde sadece ilk 20 daireye özel maliyetine yakın satış yapacağız. Örneğin peşin satış fiyatı 383 bin 500 TL olan 2+1 daireyi yüzde 23 indirim ile 295 bin TL’ye almak mümkün olabilecek. Müşterilerimize çok çeşitli ödeme kolaylıkları da sağlayacağız. Peşinatı teslimde ödeme, krediyi teslimde kullanma gibi fırsatların yanı sıra ayrıca isteyen müşterilerimize 48 aya kadar şirket bünyesinde vade imkanı da bulunuyor” dedi.

216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar gerçek ihtiyaca uygun proje ürettiklerini söyledi. Bilent Dündar, projenin 3. köprü ile 2. köprünün tam arasında, Şile yolu ve merkeze yakın mesafede, ormanın yanı başında yer aldığını aktardı.

216 Koru Plus’ın yüksek prim yapmasını beklediklerini ifade eden Bilent Dündar, projeyi maliyetine denebilecek fiyatlarla satışa sunduklarını açıkladı.

Dündar “Sancaktepe, Çekmeköy, Taşdelen bölgesindeki 5’inci projemizi hayata geçiriyoruz. Burası bizim kalemiz. Halkın talep ve ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz. Bu projede çok iddialıyız, diğer projelerimizden elde ettiğimiz verilere baktığımızda ‘216 Koru Plus’ta da ciddi prim potansiyeli var diyebiliyoruz. Buradan yola çıkarak projenin ilk yatırımcılarına en az yüzde 50 kazandıracağını rahatlıkla söyleyebiliriz” diye konuştu.

 

Geniş alternatifli daire seçeneği

Bilent Dündar “Projemiz; büyüklükleri 87,5 ila 153 metrekare arasında değişen düz nizamve kalabalık aileler için tasarlanan daha büyük metrajlı dublekslerin de bulunduğu 250 adet daireden oluşuyor. Çoğunluğu 2+1 olmak üzere, 3+1 ve çatı dublekslerden oluşan ve çok geniş alternatifli daire seçeneklerini bir arada sunan ‘216 Koru Plus’, müşterilerine istedikleri şekilde daire sahibi olma fırsatı sunuyor.

 

Metrekare birim fiyatlarının 3 bin 300 TL’den başladığı projede kişiye özel ödeme planı sunuluyor. Projede daire fiyatları 2+1 için 295 bin TL ve 3+1 için 385 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor.” dedi.

Servis bekleme odası ve kapalı çocuk parkı

Her dairede en az bir balkonun yer aldığı 216 Koru Plus’ta depo ve her daire için bir araçlık otopark yer alıyor.

Birçok sosyal alana sahip projede bilardo, masa tenisi, basketbol – voleybol sahası, açık havuz, fitness, sauna, çocuklar için kapalı ve açık oyun alanları, barbekü alanı, servis bekleme odası, araç, motosiklet ve bisikletler için otopark, kafeterya ve güvenlik bulunuyor.

13’er katlı 3 bloktan meydana gelen 216 Koru Plus projesi 6 bin 230 metrekare arazi üzerinde yükseliyor. 216 Koru Plus’taki ilk bloğun 24 ayda, 2’nci ve 3’üncü bloğun ise 36 ayda teslim edilmesi öngörülüyor.

216 Koru Plus konum olarak Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na 22 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 15 dakika, Ikea, Meydan ve Buyaka Alışveriş Merkezi’ne 10 dakika, Mecidiyeköy’e 25 dakika ve Üsküdar sahiline ise 21 dakika uzaklıkta yükseliyor.

 

 

444 4 216
www.216koruplus.com

Ezgi Delibeyoğlu/Emlaktagundem.com

, ,