Park Residence Cadde yüzde 1 KDV avantajıyla!

Kadıköy Park Residences Cadde fiyat

Park Residence Cadde Projesi 44 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Projede daireler hemen teslim ediliyor.

Birleşik Gayrimenkul imzası ile hayata geçirilen Park Residence Cadde Evleri Bağdat Caddesi üzerinde yükseliyor. Projenin satış süreci devam ediyor.

Park Residence Cadde Konutları ısıtma sistemli açık yüzme havuzu, manzaralı lounge alanları, çocuk ve genç oyun odaları, toplantı odaları, yürüyüş parkuru,kişiye özel meditasyon dersleri, spa, sauna, hamam, şok duşlar, dinlenme odası, fitness salonu, yoga stüdyosu, aletli pilates alanı, spinning stüdyosu, concierge ve güvenlik hizmetleri gibi sosyal imkanlara sahip.

Park Residence Cadde Kadıköy lokasyon olarak, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na 20 kilometre, Kadıköy’e 3 kilometre, Boğaz Köprüsü’ne 12 kilometre, FSM Köprüsü’ne 17 kilometre ve Taksim’e 15 kilometre yakınlıkta bulunuyor.

Park Residence Cadde’de 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konutlar yer alıyor. Yüzde 1 KDV avantajı uygulanan projede 31 Aralık’a kadar dolar kuru 2,75 olarak sabitlendi.

Park Residence Cadde fiyat listesi

Park Residence Cadde fiyat listesi 429 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Projedeki 1+1’ler 102 – 117 metrekare, 2+1’ler 130 metrekare, 3+1’ler ise 263 – 223 metrekare arasındaki büyüklüklere sahip.

Park Residence Cadde satış ofisi
Web: parkresidencescadde.com
Tel: 0216 504 18 80
Gizem Yılmaz/Emlaktagundem.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*